ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі «Репортери надії в Україні»

  21 июля 2024 воскресенье
  Аватар пользователя Гость
  Неопределенный

  Шановні редактори і журналісти! Це конкурс на кращу статтю, репортаж або передачу, яка є «інформацією-носієм рішень», тобто яка не лише представляє важливі питання сучасного суспільства, а й дає на них конкретні відповіді і показує шляхи вирішення проблем та спонукає людей до дій.

  Організатор конкурсу – Інститут екуменічних студій Українського Католицького Університету. Конкурс створено на зразок подібного проекту, який вже п`ять років успішно реалізується у Франції (www.reportersdespoirs.org).

  Напрямки конкурсних робіт: політика-економіка; суспільство-культура-релігія; наука-здоров’я-навколишнє середовище.

  Троє авторів, які посядуть перші місця у кожній окремій категорії (відео, аудіо, публікація), отримають грошові винагороди у сумі 4000 грн. і дипломи учасників конкурсу.

  Матеріали на конкурс приймаються до 5 травня 2009 року.

  Детальніше про умови конкурсу читайте в Положенні про конкурс «Репортери надії в Україні», яке міститься у доданому файлі цього листа. А також на сайті Інституту екуменічних студій: http://www.ecumenicalstudies.org.ua/ukr/alumni/reporter/

  Реалізація цього проекту потребує співпраці з вами. Просимо вас надати матеріали для участі в конкурсі. Також запрошуємо вас до партнерства у цьому проекті. Якщо ваша Організація підтримує ідею конкурсу «Репортери надії в Україні», ви можете надіслати нам свій логотип для розміщення на сайті Інституту екуменічних студій та на інформаційних буклетах і плакатах.

  З повагою,

  Світлана Ярошенко

  керівник конкурсу «Репортери надії в Україні»

  Інститут екуменічних студій УКУ

  79011, Львів, вул. Свєнціцького, 17

  тел..: +38 (050) 71-58-222

  +38 (032) 240-99-40 (вн. 191, 273)

  факс: +38 (032) 240-99-50.

  [email protected]