ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

ЖИТЕЛІ ВИНОГРАДІВЩИНИ ОБУРЕНІ ДОСТАВКОЮ ПЕРІОДИКИ

  09 июля 2020 четверг
  Аватар пользователя Гость

  nota bene  ЖИТЕЛІ ВИНОГРАДІВЩИНИ ОБУРЕНІ ДОСТАВКОЮ ПЕРІОДИКИ  Колись “Репортаж” піднімав на своїх шпальтах проблематику реорганізації пошти. Так, у №10 за 21 вересня 2006 року редактор районної газети “Новини Виноградівщини” Мальвіна Савинець у матеріалі “Реорганізація пошти: депутатський корпус проти” прогнозувала проблеми, до яких призведе реформування. Нагадаємо, що Виноградівське відділення реорганізували, а це негативно вплинуло на доставку періодики. Тримаємо в руках газету “Новини Виноградівщини” (№18, 10 березня 2007 р.), на сторінках якої читачі району у своїх листах обурюються таким станом речей. Аби не бути голослівними, пропонуємо добірку “сердитих” листів, щоб обласне керівництво пошти зробило висновки.

  Передплатник з Виноградова Микола Скунць мав отримувати районку з 1 лютого. Натомість за весь лютий передплатник не отримав жодного примірника. А тепер вдамося до цитування листа: “За такі речі “Укрпошту” треба подавати до суду! Щоб повернули людям гроші, якими скористалися. І мова не тільки за гроші, хоч і це дуже суттєво, мова про підрив авторитету до цієї установи плюс відбивання в читачів бажання передплачувати районку, бо ж її, як бачите, приносять не всім. До реорганізації таких кричущих випадків не було”.

  І ще приклад. “До кого звертатися, - зателефонувала в редакцію “НВ” жителька Виноградова Маргарита Керечан, - мені не принесли другий номер журналу “Отдохни”. Листоноша не винна, журнал не доставили з Іршави, а я за нього заплатила гроші і хочу його читати”.

  Прикута до інвалідного візка виноградівка Марія Бібен теж збентежена реорганізацією: “Ми з чоловіком у такому стані, що в місто не виходимо. Виписали на перше півріччя “Трибуну”, але її не носять. Раніше тричі дзвонила на пошту, а тепер уже ніде й не звертаюся. Складається враження, що з нас, людей старшого покоління, та й з усіх передплатників, просто-напросто збиткуються”.

  Звертаються й освітяни. Директор Оноцької ЗОШ І-ІІІ ст. Михайло Тупиця: “Такого безпорядку з доставкою періодики, як зараз, не було за всі роки незалежної України. Минуло два місяці, а нам не принесли жодного екземпляру “Освіти” та “Служби 01”. Жодного! За 3 березня не отримали ні “Новини Виноградівщини”, ні “Новини Закарпаття”. Школа передплатила видань на 1800 гривень. Нерегулярно дістаємо і “Закарпатську правду”. Їх не приносять. Я звертався в сільське відділення, мені відповіли: розносимо те, що надсилають”.

  А житель села Чорний Потік Микола Чернявський вирішив розпрощатися з районною газетою, яку виписував майже 40 років. “Шановна редакція! 37 років я виписую районку, але такого безпорядку із доставкою, як зараз, не було за всі ці роки. Так що запевняю вас: поки пошта не повернеться назад у Виноградів, доти буде такий порядок із доставкою. Дуже прикро, але із-за цього на 2008 рік я не буду виписувати районку, хоч і дуже скучно буде без неї”.

  Насамкінець процитуємо уривки ще одного листа від виноградів ця Володимира Коваля, який теж відчув на собі наслідки реорганізації пошти: “Торік я передплатив на 5 місяців видання “Лодья. Шахматы. Игры”. Спочатку отримував газету регулярно. Та з середини листопада вона якимось дивом перестала надходити. В грудні дружина зверталася до працівників поштового відділення з проханням прояснити ситуацію. “Ми розносимо на вулицях міста ту періодику, яку отримуємо з Іршави”, - пролунала відповідь. Все ж подивилися абонемент, занотували прізвище і адресу, назву видання. Я сподівався, що хоч грудневі номери отримаю. Та надії виявилися марними – жодного примірника до кінця року так і не отримав. На роботу листоноші, яка обслуговує нашу вулицю, не нарікаю – розумію, що вони розносять періодичні видання, які надходять з Іршавського центру поштового зв’язку. Оббивати пороги не маю ні часу, ні бажання. Не сподіваюся, звісно ж, й на відшкодування коштів, сплачених за передплату. Скажу тільки одне: недоотримавши три примірники видання (виходить двічі на місяць) – не виписав його на 2007 рік. А не відчувши ніякого результату від звернення до поштовиків, ще, як мовиться, й десятого застережу: не передплачуйте періодичні видання, бо відчуєте на газета "Репортаж"