ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
афган

афган

  21 июня 2024 пятница
  Воины носили с собой иконы и признавались, что даже в Афгане так не воевали

  Журналист Ростислав Шапошников, автор видеодневника, вернулся домой без автомобиля, телефона, видеокамеры и ноутбука, но живой..

   
  Обороняясь, жена четвертовала мужа-спецназовца

  В Днепропетровской области Украины задержана женщина, подозреваемая в зверском убийстве своего супруга. Она четвертовала еще живого человека, отрубив ему конечности, а потом и голову.

  Жертвой стал ветеран спецназа.

   
  На Православной набережной в Ужгороде сооружают палатки для полевой кухни

  Закарпатские воины-афганцы готовятся к предстоящему празднованию 20 годовщины выведения советских войск с Афганистана. Уже сегодня на площади возле памятника Скорбящей Матери на Православной набережной в Ужгороде сооружают палатки для полевой кухни.

   

  В Махачкале в субботу скончался один из ветеранов-"афганцев", объявивших голодовку с требованием увеличения субсидий и улучшения жилищных условий.

   

  На засіданні Урядового комітету європейської інтеграції та міжнародного співробітництва, що відбулося сьогодні, вирішено підтримати за умови відповідного доопрацювання згідно з Регламентом Кабінету міністрів внесений Міністерством економіки та Державною службою автомобільних доріг проект розпорядження Кабміну про підготовку спільного з Міжнародн

   

  Вчора, 20 лютого, Президент України Віктор Ющенко підписав Указ «Про відзначення державними нагородами України».Серед інших "за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності України, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового, службового обов'язку, патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників б

   

  Як уже повідомляв “UA-Reporter.com”, сьогодні в Ужгороді з нагоди відзначення 17-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану відбувся присвячений цій даті мітинг-реквієм біля пам’ятника закарпатцям, що загинули в Афганістані.

   

  Видимо у Віктора Ивановича серьезно "поехала крыша" из-за сезонных проблем с Ратушняком и провала "мукачевской" политики в регионе."Компенсироваться" хозяин Мукачева и др.районов решил на областной организации УСВА, спустив с поводка в прямой эфир в 18.00 одного клерка облдержадминистрации и двух своих "боевых побратимов".

   

  У вівторок, 21 червня, виступаючи в парламенті у зв’язку з розглядом законопроекту №6272 про внесення змін до деяких Законів України щодо пенсійного забезпечення членів сімей загиблих військовослужбовців, заступник міністра праці та соціальної політики України О.В.Гаряча свідомо ввела в оману народних депутатів, заявивши, що на підпис Президенту

   

  У Києві проходить другий етап V Всеукраїнської конференції Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), в роботі якої приймає участь делегація від колишніх воїнів-"афганців" на чолі з головою Закарпатської територіальної організації УСВА Сергієм Слободянюком.290 делегатів конференції ухвалили рішення про стратегічне парт

   

  Шанси є! Як ними скористатися? Саме це щоразу спадало на думку, щойно починав розглядати будь-яке питання щодо забезпечення військовослужбовців та членів їхніх сімей власним помешканням.

   

  Щойно в обласному центрі Закарпаття закінчили свою роботу спільні збори представників Ужгородської міської та Ужгородської районної організацій Закарпатської територіальної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

   

  В обласному центрі Закарпаття проходить семінар, організований спільним українсько-канадським Проектом економічного розвитку громади (ПЕРГ).

   

  В Ужгородському Палаці для дітей та юнацтва (ПАДІЮН) відбулася неординарна подія - презентація документальної телепередачі „Ветерани за мир!”. Телепередача створена в короткі терміни Ужгородським міським Товариством учасників Афганської війни (голова - Юрій Беляков) спільно з телерадікомпанією „М-студіо”, керівник проекту - Валерій Товт.

   

  Сьогодні в обласному центрі Закарпаття відбудеться презентація фільму "Ветерани за мир". Документальна стрічка створена спільними зусиллями Ужгородського міського Товариства учасників Афганської війни та приватної телерадіокомпанії "М-Студіо".

   

  На митинге-реквиеме, который состоялся сегодня в Ужгороде и на котором присутствовало около 400 инвалидов и участников Афганской войны, а также вдовы и матери погибших воинов, не было ни одного представителя от Закарпатской областной государственной администрации.

   

  Як уже повідомляв “UA-Reporter.com», в Ужгороді з нагоди відзначення 16-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану відбувся присвячений цій даті мітинг-реквієм біля пам’ятника закарпатцям, що загинули в Афганістані. Мітингу-реквієму передувала панахида за участі священнослужителів православної церкви Закарпаття.

   

  В Ужгороді з нагоди відзначення 16-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану розпочався присвячений цій даті мітинг-реквієм біля пам’ятника закарпатцям, що загинули в Афганістані. Мітингу-реквієму передувала панахида за участі священнослужителів православної та римо-католицької церков Закарпаття.

   

  У ці хвилини в обласному центрі Закарпаття біля пам’ятника «Скорботній матері» з нагоди відзначення 16-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану проходить панахида за участі священнослужителів православної церкви по закарпатцям, загиблим у Афганскій війні.

   

  Лидер Партии регионов Виктор Янукович обратился к украинскому народу по случаю Дня чествования участников боевых действий на территориях других государств.

   

  Завтра, 15 лютого, в усіх церквах України відслужать панахиду за тими, хто не повернувся з афганської війни. У цей день, 16 років тому, радянські війська покинули Афганістан. Життя розкидало учасників тих подій.

   

  На центральной площади Житомира около 500 ветеранов Афганской войны провели митинг в поддержку кандидата на пост Президента Украины Виктора Януковича.

  Как передает корреспондент УНИАН, митинг организованно областной организацией Союза ветеранов Афганской войны.

   

  На стіні будинку в жзакарпатському місті Виноградів, де проживав Герой Радянського Союзу, учасник війни в Афганістані Сергій Козлов, встановлено пам'ятну дошку.

   

  З нагоди 14-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану в Ужгороді біля пам’ятника загиблим закарпатським воїнам-«афганцям» на Православній набережній відбувся велелюдний мітинг-реквієм, організатором якого виступили спільно Закарпатська територіальна організація Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та За