ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
акція

акція

  20 февраля 2018 вторник

  У грудні минулого року голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші особистою «гарантією» розібратися й покарати винних, «якщо факти підтвердяться», зупинив голодування в Перечині.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Учасники акції протесту ветеранів війни в Афганістані в Києві зібралися на вул.

  1 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  Упродовж 2004 року на території Закарпатської області сталося 820 пожеж, економічні втрати від яких склали 7 млн. 500 тис. гривень, з яких тільки прямі матеріальні збитки перевищили 2 млн. 365 тис. грн. На пожежах загинуло та було травмовано 107 людей (серед них дев’ятеро дітей віком до 14 років).

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Через кілька днів в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді завершується місячник благоустрою, який міська влада проводила з метою прибирання, благоустрою та озеленення рідного міста.У суботу, 16 квітня, з нагоди Дня довкілля, в Ужгороді відбудеться загальноміський день благоустрою, повідомили “UA-Reporter.com” у прес-службі Ужгородської місь

  1 просмотров. Обсудить (2)

  Під час цієї акції кожному господарю вручалася пам’ятка домовласника та “припис” перевірки протипожежного стану помешкання, де вказувалися основні недоліки в монтажі та експлуатації електрообладнання та пічного опалення, через які може виникнути пожежа.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Нещодавно відкритий торговий центр “Вопак”, що по вул.Капушанській в м.Ужгород, провів акцію, приурочену до Дня Святого Валентина. Головна умова була така: клієнт повинен зробити одноразову закупку в “Вопаку” на суму, яка перевищувала 50 грн.Охочих отримати у подарунок телевізор виявилось багато.

  4 просмотров. Обсудить (0)