ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
акції

акції

  17 декабря 2018 понедельник

  Сьогодні під час брифінгу в Ужгороді начальник Закарпатського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку Ганна Ємець розповіла, що сама ще не купувала акцій чи інших цінних паперів і найближчим часом не збирається інвестувати в них кошти. «Для держслужбовця це завелика розкіш», - сказала посадовець.

  3 просмотров. Обсудить (1)

  Кабінет Міністрів передав Фонду державного майна малі державні пакети акцій шести енергопостачальних компаній - повідомив заступник голови ФДМУ Олександр Потімков, посилаючись на відповідну постанову Кабміну.

  4 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  Не встиг дійти до логічного завершення конфлікт щодо акцій ФК “Динамо”, як надійшла нова сенсаційна новина: головний тренер національної збірної України з футболу Олег Блохін заявив, що може залишити посаду.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Прибічники Віктора Януковича встановили на центральній площі Донецька вже 18 наметів. На одному з наметів написано: «Черкаси, Севастополь», ще один — є польовою кухнею.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  2 листопада в Ужгороді відбудеться грошовий регіональний аукціон, на якому продаватимуть акції ВАТ "Катод". Кількість акцій, що пропонуються до продажу на аукціоні - 125551 штука, що складає 28 % від статутного фонду. Номінальна вартість однієї акції - 0,10 грн.. Початкова ціна однієї акції - 0,44 грн.

  7 просмотров. Обсудить (0)