ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
архітектура

архітектура

  18 февраля 2018 воскресенье

  Горянська ротонда в Ужгороді - одна з найцінніших і найстаріших пам`яток храмової архітектури, яка збереглася в Україні з XII століття і поступається за своїм значенням хіба що Софії Київській. Ротонда унікальна тим, що є шестигранною. Церков такої рідкісної форми у світі - одиниці.

  15 просмотров. Обсудить (1)

  Кабінет Міністрів затвердив концепцію Державної програми збереження і використання замків на 2006-2011 роки. Про це сказано у розпорядженні Кабінету Міністрів № 182-р від 8 червня, повідомляють «Українські Новини». Мета програми - розробка і здійснення заходів, які б дали можливість забезпечити збереження і використання замків.

  1 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  Так називається виставка живопису, присвячена 60-річчю Великої Перемоги у Великій Вітчизняній війні, яка відкрилася вчора в Ужгороді. Виставка, на якій експонуються полотна Віктора Демидюка, розмістилася в залах Закарпатського обласного музею народної архітектури й побуту.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Напередодні Дня пам’яток історії і культури ми зустрілися з археологом Олександром Дзембасом, котрий уже 15 років досліджує таку унікальну пам’ятку Закарпаття, як Невицький замок в Ужгородському районі, три роки веде підготовчі роботи у Хустському замку, працював у Середнян-ському замку та на ряді інших подібних об'єктів.Та особливо вражає Невиц

  1 просмотров. Обсудить (0)

  В Інституті архітектури "Львівської політехніки" відбувся "круглий стіл" "Друга архітектурна бесіда", присвячений завданням освіти дизайну архітектурного середовища та відкриттю кафедри дизайну архітектурного середовища.

  2 просмотров. Обсудить (0)