ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
Батьківщина

Батьківщина

  23 июля 2024 вторник
  Стал известен персональный состав депутатов Ужгородского горсовета

  Согласно параллельному подсчету голосов нескольких штабов - в Ужгородский горсовет проходят 6 партий.

   
  Скосар признался, что в 2012 году купил место в парламенте за 6 млн. долларов

  Об этом все давно говорят на уровне слухов, но теперь информация из первых уст - проходные места в списках партий перед выборами продаются.

  Народный депутат Игорь Скосар признался в том, что попал в парламент, заплатив деньги за место в избирательном списке. Об этом говорится в расследовании канала ZIK.

   

  Отсутствие коммуникации внутри фракции "Батьківщина" привело к тому, что ее депутат Игорь Бриченко инициировал поправки, запрещающие лидеру УДАРа Виталию Кличко баллотироваться на выборах.

   

  У неділю, 2 березня, на Координаційній раді Всеукраїнської молодіжної організації «Батьківщина молода» в Києві депутата Закарпатської обласної ради, лідера Закарпатської організації «БМ» Андрія Шекету одноголосно обрано керівником Виконавчого секретаріату організації.

   

  Як ми всі пам"ятаємо, Юлія Тимошенко сказала на всю країну, що 22 червня серед пікетуючих Кабмін на знак протесту проти масовго прийому до ВО "Батьківщина" перефарбованих кучмістів, членів "Батьківщини" не було.Не вірити народному прем"єр-міністру ми не можемо, а тому відзначаємо, що у ВО "Батьківщина" розпочалось полювання на відьом.

   

  В обласному центрі Закарпаття відбулася прес-конференція голови Закарпатської територіальної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), голови громадського об’єднання “Місто”, депутата Ужгородської міської ради Сергія Слободянюка, яка розпочалася із заяви С.Слободянюка про те, що останні три тижні члени З