ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
безпека

безпека

  21 марта 2023 вторник

  Працівники прокуратури Закарпатської області, із залученням фахівців із контролюючих органів, провели перевірки додержання вимог Закону України «Про охорону праці» та іншого законодавства щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці, попередження нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві.

   

  Співробітники Чопського міськвідділу УСБУ в Закарпатській області виявили чергову оборудку, пов`язану із незаконним вивозом деревини за кордон підприємцем з Тячівського району. Вказана особа уклала контракти з низкою угорських фірм на поставку пиломатеріалів.

   

  25 червня об 11.00 у сусідній із Закарпаттям Чернівецькій області на пульт оперативно–диспетчерської служби обласного УМНС від чергового Садгірського РВ УМВС надійшло повідомлення, про те, що о 09.40 внаслідок порушення правил безпеки праці під час проведення електрозварювальних робіт в житловому секторі по вул. Борівецькій, 3 в м.

   

  За минулу добу на території Закарпаття сталося дві пожежі, економічні втрати від яких склали дев’ять тисяч гривень. Вогонь пошкодив житловий будинок та споруду господарського призначення. Зафіксовано один неправдивий виклик оперативно-рятувальної служби. Її зусиллями врятовано матеріальних цінностей на двадцять п’ять тисяч гривень.

   

  Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявляє про успішне виконання завдань президента у плані декриміналізації і деполітизування його міністерства.

   

  За минулу добу в Закарпатській області сталося дві пожежі, економічні втрати від яких склали 66 тисяч гривень. Вогонь пошкодив один житловий будинок та один автомобіль. Надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не виникало. Зафіксовано один неправдивий виклик оперативно-рятувальної служби.

   

  За минулу добу на Закарпатті пожеж, надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не виникало. Зафіксовано два неправдивих виклики оперативно-рятувальної служби.

   

  21-22 квітня у закарпатському місті Мукачеві проходитиме „круглий стіл" на тему "Шляхи і перспективи консолідації українського суспільства".

   

  За минулу добу на Закарпатті сталося дві пожежі, економічні втрати від яких склали дев’ять тисяч гривень. Вогонь пошкодив одну новобудову та один торгівельний павільйон. Надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не виникало.

   

  Щороку освітяни та рятувальники Закарпаття об’єднують свої зусилля та проводять різноманітні заходи, що мають на меті закріпити набуті школярами на уроках "Основ безпеки життєдіяльності" знання. Форми проведення подібних заходів, зазвичай, різноманітні.

   

  По Закарпатській області області спостерігається перший-третій класи пожежної безпеки в лісах.

   

  Курси цивільної оборони Закарпатської області були створені 40 років тому - 20 квітня 1965 року на виконання Постанови ЦК КП України і Ради Міністрів УРСР від 21 січня 1965 року №72-011 "Про організацію курсів цивільної оборони в областях УРСР" і рішення звуженого засідання виконкому Закарпатської області Ради депутатів трудящих від 20 квітня 19

   

  У зв’язку із зростанням кількості пожеж та випадків загибелі людей на них, Управління МНС України в Закарпатській області звернулося до мешканців нашої області бути обачними у поводженні з вогнем та дотримуватися правил пожежної безпеки.

   

  Як повідомили “UA-Reporter.com” у Центрі громадських зв’язків управління МНС України в Закарпатській області, на території краю склалася критична ситуація з пожежами, загибеллю та травмуванням людей на них. З початку року в області вже сталося 226 пожеж, якими завдано матеріальних збитків на суму, що перевищує півмільйона гривень.

   

  Природа таки потрохи скидає з себе зимове покривало... „Народ” масово виходить на вулицю. Сільські мешканці починають поратися на присадибних ділянках та подвір’ях приватних будинків. А міські - облагороджують дачі.

   

  За минулу добу на території Закарпаття сталася одна пожежа, економічні втрати від якої склали чотири тисячі гривень. Вогонь пошкодив одну квартиру. Надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не виникало. Зафіксовано три неправдивих виклики оперативно-рятувальної служби та два виклики на гасіння загорянь сухої трави.

   

  За минулу добу на території Закарпаття сталося дві пожежі, економічні втрати від яких склали сім тисяч гривень. Вогонь пошкодив один житловий будинок та одне підсобне приміщення. Надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не виникало. Зафіксовано два неправдивих виклики оперативно-рятувальної служби.

   

  Голова Служби Безпеки Олександр Турчинов заявив, що указ про звільнення з посади першого заступника голови СБУ генерала Олександра Скибинецького став для нього несподіванкою, оскільки Турчинов не робив подання на його звільнення.

   

  Вчора "UA-Reporter.com" повідомив інформацію про призначення В.Й.Лизанця начальником Закарпатського УСБУ.

   

  Як стало відомо "UA-Reporter.com" з поінформованих джерел, новим начальником управління Служби безпеки України в Закарпатській області став Володимир Лизанець.До цього призначення Володимир Йосипович Лизанець працював заступником начальника управління СБУ в Луганській області, куди був переведений з посади першого заступника начальника Закарпатс

   

  Президент Украины Виктор Ющенко официально назначил Петра Порошенко секретарем СНБО, который по должности является советником президента по вопросам нацбезопасности и обороны.

   

  У таборах радянського "Гулага", вірогідно, відбували ув’язнення сотні військовослужбовців Сполучених Штатів.Це, за даними телекомпанії CNN, зазначається в спеціальній 90-сторінковій доповіді, яку підготували американські дослідники-архівісти за запитом міністерства оборони США для російсько-американської комісії щодо військовополонених.

   

  Лише впродовж двох днів на території області сталося 11 пожеж в яких троє людей загинуло і один чоловік потрапив у лікарню з тяжкими термічними опіками.