ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
бібліотека

бібліотека

  26 марта 2019 вторник

  У колекції музею — близько 2000 книг мистецтвознавчої тематики.У 80-х роках минулого століття багато книг втрачено, розповідає директор Закарпатського обласного художнього музею ім.Й.Бокшая Олег Зайцев. Оскільки в приміщенні, де була розміщена на той час бібліотека, прорвало батареї, і книги опинилися у воді.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека оголосила для представників ЗМІ конкурс на тему: «Корупція: борітеся - поборете!».

  6 просмотров. Обсудить (0)

  У читальній залі обласної універсальної наукової бібліотеки в Ужгороді відбулась зустріч читачів із відомими українськими письменниками: Андрієм Курковим, Марією Матіос та Андрієм Кокотюхою.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Як заявляє Апостольський адміністратор Мукачівської греко-католицької єпархії, преосвященний владика Мілан Шашік, він сподівається, що греко-католицькій єпархії буде повернуто її резиденцію в Ужгороді, у якій зараз розміщена бібліотека Ужгородського національного університету.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Начальник Карпатської регіональної митниці Олександр Савенко за рішенням міжвідомчої комісії передав культурні цінності, вилучені на митному посту “Ужгород”, обласній універсальній бібліотеці м.Ужгорода, повідомила “UA-Reporter.com” головний інспектор по зв’язках із громадськістю Карпатської регіональної митниці Вікторія Сенгетовська.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  10 тисяч книг доставила в Ужгород делегація польського міста Ярослав
  Книги передано недільній школі імені Тішлера та Ужгородській міській бібліотеці.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Таку назву має книжково-ілюстративна виставка, присвячена 60-й річниці до Дня визволення Закарпаття (28 жовтня) від фашистських загарбників, яка відкрилась в Ужгороді.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  У Закарпатській обласній науковій універсальній бібліотеці було людно. Творча інтелігенція гірського краю, молодь, яка завітала у Храм книги в Ужгороді, стала свідком події, яку без перебільшення можна назвати історичною.

  5 просмотров. Обсудить (0)