ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
борг

борг

  13 августа 2020 четверг

  У квітні 2005 року заборгованість із заробітної плати в Україні зменшилася на 41,4 мільйона гривень або на 3,2%. Про це сказав перший заступник міністра праці та соціальної політики Павло Розенко, повідомили «proUA» у прес-службі Мінпраці.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Державний борг України протягом лютого 2005 року збільшився на 1,12% - до 16,316 млрд. дол., або 86,46 млрд. грн. Про це повідомляє Міністерство фінансів України. За даними міністерства, державний прямий і гарантований зовнішній борг на 28 лютого 2005 року - 63,705 млрд. грн., або 12,022 млрд. дол.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  З року в рік в бюджети різних рівнів якщо і закладаються кошти на соціальну сферу, то вони далекі від необхідних обсягів. В результаті маємо тепломережі-банкрути, водоканали, що дихають на ладан, і борги за спожиті енергоресурси, що вимірюються сотнями тисяч гривень.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Слідчим відділом прокуратури Великоберезнянського району Закарпаття за матеріалами відділу по організації заходів скорочення податкового боргу головного відділу податкової міліції ДПІ у м.Ужгород порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст.364 ч.2 КК України, по факту зловживання посадовим становищем, що завдало збитків у в

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Про це на прес-конференції розповідали керівники ДПІ в м. Ужгороді. Марія Петрівна Бадида,керівник ДПІ в м. Ужгород,повідомила що торік до зведеного бюджету мобілізовано понад 168 млн. грн., що на 15 відсотків більше, ніж торік.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті погашення заборгованості із заробітної плати залишається одним із основних питань діяльності обласної влади. Станом на 1 жовтня, згідно зі статистикою, борг становив 306 тисяч гривень. За останній місяць він скоротився на 128,5 тисячі, або майже на третину.

  2 просмотров. Обсудить (0)