ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
будівництво

будівництво

  28 февраля 2021 воскресенье

  На Зелені свята Закарпаття відвідав Апостольський Нунцій в Україні Архієпископ Іван Юркович. Він посвятив наріжний камінь греко-католицького храму Ікони Марія-Повчанської Богородиці та римо-католицького – Пресвятої Родини в Ужгороді. Неординарність цієї події полягає в тому, що обидві церкви будуватимуться під одним дахом.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Через кілька хвилин, о 13.00, у Київі розпочнеться зустріч Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко з правління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) на чолі з головою УСВА Сергієм Червонопиським.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в Ужгородському прес-клубі реформ відбудеться засідання на тему „Нові шляхи підходу до МЖК (молодіжного житлового кредитування) і молодіжного будівництва: як вирішується проблема житла на Закарпатті?”.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Двері свого нового приміщення відкрила автостанція міста Іршава, що на Закарпатті. Дотепер вона знаходилася у пристосованій будівлі — мали незручності як пасажири, так і працівники станції.— У нове приміщення приємно зайти, — каже начальник автобусної станції Олександр Кебелеш.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  У Закарпатській області з метою якісного моніторингу ліцензіатів, які діють на території регіону, створено обласну міжвідомчу комісію з ліцензування будівельної діяльності (вишукувальні та проектні роботи для будівництва, зведення несучих та захисних конструкцій, будівництво та монтаж інженерних і транспортних мереж).

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Розпорядженням голови Закарпатської ОДА начальником управління капітального будівництва облдержадміністрації призначено Парфенюка Леоніда Миколайовича.

  3 просмотров. Обсудить (1)

  У Японії завершено будівництво залізничного тунелю протяжністю 26,5 км. Це найдовший наземний тунель у світі.У 2010 році в новому тунелі, що на півночі острова Хонсю (550 км від Токіо), розпочнеться рух швидкісних поїздів системи Shinkansen. Тунель будували шість з половиною років, він обійшовся японцям у 630 мільйонів доларів.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  За 2004 рік загальний обсяг будівельних робіт в Україні, включаючи дорахунок обсягів робіт, виконаних господарським способом, із спорудження індивідуального житла індивідуальними забудовниками та малими підприємствами, становив 31,5 млрд. гривень і збільшився проти попереднього року на 18,4 відсотка.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  За 9 місяців поточного року забудовниками усіх форм власності на житлове будівництво спрямовано 5255,7 млн.грн.. Введено в експлуатацію 4281,0 тис.кв. метрів загальної площі житла, три чверті якого побудовано у містах. Проти відповідного періоду минулого року обсяги введеного в Україні житла зросли на 29,5%.За 9 місяців 2004р.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  За 9 місяців поточного року в Україні забудовниками усіх форм власності на житлове будівництво спрямовано 5255,7 млн.грн.. Введено в експлуатацію 4281,0 тис.кв. метрів загальної площі житла, три чверті якого побудовано у містах. Проти відповідного періоду минулого року обсяги введеного в Україні житла зросли на 29,5%.

  2 просмотров. Обсудить (0)