ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
ціни

ціни

  26 января 2021 вторник

  Для забезпечення оперативного дослідження цінової ситуації на споживчому ринку регіону Державною інспекцією з контролю за цінами в Закарпатській області систематично проводиться моніторинг цін на продукти харчування в 85 суб’єктах господарювання області, що погоджені з ОДА та РДА. За 2007 рік біля 30 тис.

  7 просмотров. Обсудить (1)

  Ціни на хліб в Україні залишаться стабільними. Про це в ефірі «5 каналу» повідомив представник Всеукраїнської асоціації пекарів Євгенії Ленг.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Очікується, що ціна на ранню капусту у виробників Закарпаття за 7-10 днів знизиться не менш ніж удвічі, повідомив маркетолог Закарпатського представництва Проекту аграрного маркетингу (ПАМ) Олександр Коваль. На даний момент ціна ранньої капусти на умовах самовивозу з господарств Закарпатської області складає 6 грн/кг.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Таке гасло мав мітинг протесту, який організувала й провела вчора в обласному центрі Закарпаття Ужгородська міська організація СДПУ(О).

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Фіксовані ціни на пальне протримаються до 1-го червня, вважає міністр економіки Сергій ТерьохінЗа його словами, до того часу уряд контролюватиме ціни на ринку нафтопродуктів винятково ринковими методами. Водночас міністр підкреслив - поки російським нафтовим картелем утримується монополія, відмовитися від адміністративних заходів неможливо.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Голова Закарпатської облдержадміністрації підписав розпорядження „Про встановлення цін на скраплений газ, що реалізується населенню для побутових потреб”.Згідно з цим документом, гранична ціна на скраплений газ, що відпускається населенню для побутових потреб суб’єктами підприємницької діяльності всіх форм власності, встановлюється у розмірі 64

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Нова влада урочисто декларувала, що у своїх діях буде дотримуватись тільки Закону. Але вже з перших своїх днів місцеві новопоставленні керівники почали грубо нехтувати законом, примушуючи “добровільно” звільнятися десяткам і сотням неугодним підлеглих.

  38 просмотров. Обсудить (3)

  За їх допомогою планується упорядкувати ціни. Це лише один захід з низки заплановиних Кабміном, який пообіцяв дати раду фармацевтичній галузі. Ще один – скасування усіх договорів на придбання ліків за рахунок бюджету.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Зростання інфляції в IV кварталі минулого року заклало передумови для її подальшого підвищення на початку 2005 року. І хоча заходи монетарного стримування, що реалізовувалися наприкінці 2004 року, дещо послабили цінову динаміку в січні, традиційна споживча активність на початку року спричинила прискорене зростання споживчих цін в цей період.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Голова Закарпатської облдержадміністрації І.Різак провів селекторну нараду з питань цінової ситуації на основні продукти харчування та стану погашення заборгованості із заробітної плати.Відзначалося, що за останні 3 місяці ціни на хліб та хлібобулочні вироби знизились на 12,5% й наразі залишаються без змін. Знизилась й середня ціна на борошно.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Цінова ситуація на ринку основних продуктів харчування перебуває на постійному контролі органів державної виконавчої влади Закарпатської області. Йшлося про це і на сьогоднішній нараді в Закарпатській облдержадміністрації, на яку були також запрошені керівники правоохоронних та контролюючих органів.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Борошно в Закарпатській області подешевшало з 1 гривні 95 копійок за кілограм до 1 гривні 37 копійок. У середньому по області хліб з борошна вищого гатунку коштує 1 гривню 73 копійки при середній по Україні - 2 гривні 12 копійок, хліб з суміші - 1 гривню 37 копійок (по Україні - 1 гривня 49 копійок).

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Так заявив у п'ятницю голова облдержадміністрації Іван Різак, проводячи нараду з питань цінової ситуації в краї. Він також підкреслив, що уряд докладає максимум зусиль, аби не допустити коливань цін.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  В третій декаді вересня 2004 р. середні ціни на хліб з борошна першого гатунку знизилися у восьми регіонах України. В інших ціни не змінилися. Найвищі ціни на хліб з борошна першого гатунку зафіксовані в Сумській області (1,91 грн.), найнижчі - в Миколаївській області (1,36 грн). Про це повідомили в Мінекономіки.

  5 просмотров. Обсудить (0)