ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
цвинтар

цвинтар

  07 декабря 2021 вторник

  Через брак землі у гірському закарпатському селі Підплеша за ділянку в 30 соток розгорнулася справжня війна між фермером та релігійною громадою. Вже 15 років тут не можуть домовитися, де ховати мерців.

  12 просмотров. Обсудить (0)

  На прошлой неделе в областном центре Закарпатья состоялось заседание исполнительного комитета Ужгородского городского совета, на котором рассмотрели около тридцати вопросов, касающихся города.

  10 просмотров. Обсудить (0)

  Село Есень, що на Ужгородщині, нічим не відрізняється від інших навколишніх сіл Закарпаття. Свої сільрада, школа, клуб... У літній період більшість сільчан працює у полі, взимку ж порається по господарству. Хтось їздить на роботу в Чоп чи Ужгород, хтось – у сусідню Угорщину.

  10 просмотров. Обсудить (1)

  Комбінат комунальних підприємств серед жителів обласного центрту Закарпаття міста Ужгорода відомий швидше як ритуальне бюро.

  22 просмотров. Обсудить (3)

  З 1 квітня ужгородцям стало не до сміху: в середньому на 40 % підвищилися тарифи на ритуальні послуги в обласному центрі. Причина — 30 березня виконком Ужгородської міськради прийняв рішення «Про тарифи на ритуальні послуги, необхідні для поховання». Як повідомив прес-секретар Ужгородської міської ради Володимир Дако, згідно зі ст.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Книгу "Церковні пам’ятки на Підкарпатській Русі", яка уперше побачила світ в далекому 1929 році у місті Прага, перевидано за ініціативи Ужгородського товариства чехів і словаків та Закарпатської організації Товариства охорони пам’яток історії та культури України.

  5 просмотров. Обсудить (0)