ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
ДАІ

ДАІ

  10 августа 2020 понедельник

  С начала октября по начало ноября 2008 года - в Закарпатской области работники Госавтоинспекции задержали 1037 нетрезвых водителей. Об этом сообщил начальник Отдела связей с общественностью главного управления МВД Украины в Закарпатской области Игорь Стефанец.

  5 просмотров. Обсудить (0)
  Закон «.......... об усовершенствовании регулирования отношений в сфере обеспечения безопасности дорожного движения"

  Закон «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины об усовершенствовании регулирования отношений в сфере обеспечения безопасности дорожного движения» (попросту - о повышении штрафов) существенно увеличивает ответственность участников дорожного движения за нарушения ПДД .

  3 просмотров. Обсудить (1)

  Гаишники открыли настоящую охоту на нарушителей и отбирают права за малейшее прегрешение. Такой “террор” заставил шоферов и юристов искать лазейки в законодательстве, чтобы уйти от “бесправности”.

  4 просмотров. Обсудить (2)

  На перехресті вулиць обласного центру Закарпаття Грушевського і Занковецької "завис" світлофор - в одному напрямку постійно світить зелений, в іншому - постійно червоний.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Радник міністра внутрішніх справ Геннадій МОСКАЛЬ заявляє, що публічні розбирання з керівництвом ДАІ, влаштовані Президентом Віктором ЮЩЕНКОМ і Головою Верховної Ради Арсенієм ЯЦЕНЮКОМ, - це цілеспрямований удар по голові МВС Юрію ЛУЦЕНКУ.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  «Я особисто про бійку (у ресторані «Деца у нотаря», - ЗІК.) дізнався з газети», - так прокоментував запитання журналістів про гучний конфлікт між правоохоронцями в Ужгороді сьогодні 20 лютого на прес-конференції голова Закарпатської ОДА Олег Гаваші.

  3 просмотров. Обсудить (1)

  Окремі ЗМІ, в основному Інтернет-сайти, розповсюдили на всю Україну “сенсаційну” інформацію під гучною назвою “Скандал на Закарпатті”, в якій йдеться про те, як 6 лютого працівники міліції влаштували масову п”яну бійку у відомому ужгородському ресторані “Деца в нотаря”.

  6 просмотров. Обсудить (7)

  В пресс-службе Министерства внутренних дел Украины в Закарпатской области утверждают, что никакой потасовки не было.

  6 просмотров. Обсудить (22)

  Есть разные версии драки в областном центре Закарпатья: от пьяных разборок беркутовцев и гаишников до разгона бритоголовых с бейсбольными битами.

  10 просмотров. Обсудить (6)

  Розмова з начальником управління МВС України в Закарпатській області Юрієм РАХІВСЬКИМ.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Министр внутренних дел Украины Юрий Луценко превратит ГАИ в Государственную патрульную службу. Об этом он заявил сегодня на пресс-конференции в Киеве. По словам министра, назрела необходимость реформирования Госавтоинспекции в Государственную патрульную службу.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Як повідомляє прес-служба СБУ у Львівській області, співробітники цього управління затримали співробітника УДАІ УМВСУ у Закарпатській області, який у власному авто намагався завести на Львівщину близько кілограма концентрату екстракційного опію (вартість його - близько 50 тис. грн).

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Розмова з Олегом Єльцовим, незалежним журналістом, екс-редактором інтернет-видання “Україна кримінальна”, експертом із питань діяльності правоохоронних органів– Як ви оцінюєте шанси на проведення реформ у системі МВС, про які говорив Юрій Луценко?


  5 просмотров. Обсудить (0)

  Заступник голови дільничної виборчої комісії №50 виборчого округу №138 в Одесі Валерій Зарубін загинув учора у дорожньо-транспортній пригоді. Про це агенції „Українські новини” повідомила керівник прес-центру ДАІ на Одещині Лілія Чорна.

  2 просмотров. Обсудить (0)