ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Деца

Деца

  23 февраля 2018 пятница

  Народна мудрість повчає: пити менше треба. Себто приказка згадана до того, що дивовижні речі здатна сотворити людина, ходячи слизьким лезом криміналу під пагубним впливом хмільних випарів.

  12 просмотров. Обсудить (6)

  «Я особисто про бійку (у ресторані «Деца у нотаря», - ЗІК.) дізнався з газети», - так прокоментував запитання журналістів про гучний конфлікт між правоохоронцями в Ужгороді сьогодні 20 лютого на прес-конференції голова Закарпатської ОДА Олег Гаваші.

  3 просмотров. Обсудить (1)
  Загрузка...

  Окремі ЗМІ, в основному Інтернет-сайти, розповсюдили на всю Україну “сенсаційну” інформацію під гучною назвою “Скандал на Закарпатті”, в якій йдеться про те, як 6 лютого працівники міліції влаштували масову п”яну бійку у відомому ужгородському ресторані “Деца в нотаря”.

  4 просмотров. Обсудить (7)

  В пресс-службе Министерства внутренних дел Украины в Закарпатской области утверждают, что никакой потасовки не было.

  4 просмотров. Обсудить (22)

  Есть разные версии драки в областном центре Закарпатья: от пьяных разборок беркутовцев и гаишников до разгона бритоголовых с бейсбольными битами.

  6 просмотров. Обсудить (6)

  Звернення актуальне, вдячні що дослухалися до UA-REPORTER.COM стосовно Лелекача!А все ж таки чиста політика не може творитися брудними руками від ГО "Чиста Україна".

  4 просмотров. Обсудить (0)