ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Донецьк

Донецьк

  17 декабря 2018 понедельник

  Капитан милиции утаил два преступления маньяка в своем районе.В Донецке к уголовной ответственности привлекается капитан милиции, утаивший преступления, совершенные маньяком-педофилом.


  4 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  З джерела в Донецькій облдержадміністрації "UA-Reporter.com" стало відомо, що на посаду одного з заступників новопризначеного голови Донецької ОДА Вадима Чупруна претендує екс-студент "без прописки, без реєстрації у військкоматі, без будь-якого досвіду управлінської діяльності", зате — "нашоукраїнець", депутат Ужгородської міської ради, волонтер

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Віктор Ющенко під'їхав до будинку облдержадміністрації і підійшов до групи прихильників Януковича. У нього полетіли сніжки, від яких охороні довелося прикривати президента парасолькою. Після цього він підійшов і пожав руки групі своїх прихильників і козакам Кальмиусської паланки, повідомляє "Острів".

  3 просмотров. Обсудить (0)

  12 лютого в Українському драматичному театрі міста Луганськ пройде дев’ята конференція обласного відділення Партії регіонів.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Близько 8 тис. прихильників кандидата в Президенти, лідера Партії регіонів Віктора Януковича, проводять у центрі Донецька на площі ім. Леніна мітинг "На захист конституційних прав громадян", спрямований на підтримку Януковича.Мітинг організувала Донецька міська організація Партії регіонів.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Прибічники Віктора Януковича встановили на центральній площі Донецька вже 18 наметів. На одному з наметів написано: «Черкаси, Севастополь», ще один — є польовою кухнею.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Юлія Тимошенко назвала чорними технологіями слова які приписуються їй щодо жителів Донецька, але вибачилася за ті образливі слова, які були сказані в запалі виборчої кампанії.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Голови Львівської обласної ради і Донецької обласного рад Михайло Сендак і Борис Колісників домовилися про заходи щодо безпеки для донеччан, що будуть знаходитися у Львові під час виборів і львів’ян, що у цей час будуть перебувати в Донецьку.Михайло Сендак також повідомив, що у Львів уже прибуло 9 тисяч жителів Донецької області для роботи в діл

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Донецька міська рада подала в суд на громадянську кампанію "Пора", за те, що її активісти намагались встановити намети у центрі міста. Причина позову - рішенням сесії міськради заборонено розташовувати намети з метою проживання на території міста. Перше судове засідання відбулось учора, суд призначив розгляд справи на понеділок.

  2 просмотров. Обсудить (0)