ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
ДПА

ДПА

  20 июля 2024 суббота
  В Закарпатье налоговики ждут "упрощенцев" до 25 января 2012 года

  Руководством Государственной налоговой службы принято решение ввести удлиненный рабочий день на весь период перерегистрации плательщиков единого налога. Так, до 25 января 2012 года налоговые органы в Закарпатской области будут работать в будние дни до 20:00, в субботу - до 16:00 (выходной - воскресенье).


   

  Работниками налоговой милиции Закарпатья прекращена деятельность подпольного цеха по изготовлению бетонных блоков в Иршавском районе.

   

  Державна податкова адміністрація у Закарпатській області повідомляє, що 4 квітня 2008 року з 11.00 до 13.00 головою ДПА у Закарпатській області Тетяною Михайлівною Шаповаловою буде проведено виїзний особистий прийом громадян м.Виноградова і Виноградівського району в громадській приймальні ДПІ у Виноградівському районі.Громадяни мають змогу попер

   

  У понеділок, 17 березня з 12-ї до 13-ї години у прес-центрі газети «НЕДІЛЯ» пройде пряма лінія, під час якої на телефонні дзвінки читачів та на запитання журналістів буде відповідати начальник ДПІ у м. Ужгород Марія БАДИДА.

   

  Налагодження партнерських відносин з платниками податків вимагає від податкових органів постійного вивчення та врахування у своїй діяльності громадської думки.

   

  27 лютого в Ужгороді відбулося засідання Громадської ради при ДПА у Закарпатській області. Основні питання, що були порушені в ході зустрічі, стосувалися перспективи запровадження єдиного соціального внеску в Україні, актуальних питань щодо відшкодування ПДВ, зокрема, щодо удосконалення самої процедури відшкодування.

   

  Сьогодні, 28 лютого, о 14.00 у залі засідань ДПА у Закарпатській області (м.Ужгород, вул.Волошина, 52) відбудеться прес-конференція на тему: «Про підсумки роботи податкової міліції у 2007 році з викриття злочинів у сфері оподаткування і розслідування порушених по них кримінальних справах».

   

  Всім відомо, що коли податкова інспекція приходить на перевірку, рідко коли керівники підприємства та приватні підприємці почувають себе затишно, хвилюючись за результати проведеної перевірки. Тому деякі суб»єкти господарювання вважають, що не допустивши податкових інспекторів до проведення перевірки, вони зможуть уникнути її проведення.

   

  У м. Ужгороді припинено діяльність підпільної кузні (майстерня по виробництву кованих виробів). Власником кузні є місцевий мешканець.Дозвільні документи на право розпочати та здійснювати виробництво кованих виробів, висновки відповідних компетентних державних органів відсутні.

   

  1 червня на площі Театральній, що в Ужгороді, податківці планують провести незвичайну виставку. Її експонати – кілька десятків найрізноманітніших малюнків, об’єднаних однією темою: податки. Автори цих робіт – майбутні платники податків, котрі зараз ще сидять за шкільними партами.

   

  Як уже повідомляв «UA-Reporter.com», сьогодні в обласному центрі Закарпаття відбулася чергова сесія міської ради. Міські депутати депутати затвердили звіт про виконання бюджету за перший квартал. Так, до загального фонду бюджету міста за звітний період надійшло 15123,5 тис. грн.

   

  Схоже, тема зловживання у лісогосподарській галузі Закарпатської області — безкінечна.

   

  В Ужгороді відбулася колегія ДПА в Закарпатській області, у центрі уваги якої перебували два питання — робота зі зверненнями громадян та розгляд скарг платників податків на рішення органів державної податкової служби за 2004 рік.

   

  У 2004 році на Закарпатті певна робота по залученню до сплати податків підприємств, які декларують "нульове" значення об'єкта оподаткування, була проведена, але її не можна припиняти.

   

  Голова ДПА у Закарпатській області Андрій Скіб'як привітав податківців та платників податків з Новим роком, повідомляє прес-служба ДПА у Закарпатській області.

   

  Для 120 вихованців Чинадіївського дитячого будинку на Закарпатті цьогорічний Святий Миколай був прихильним і щедрим, бо у його ролі виступили податківці.

   

  Внаслідок вжитих комплексних заходів щодо посилення протидії злочинності у сфері оподаткування підрозділами податкової міліції Закарпатської області за 9 місяців поточного року порушено 109 кримінальних справ, у тому числі 41 – за ухилення від сплати податків. Суми збитків понад 1 млн. гривень проходять по 6-ти кримінальних справах.

   

  По цим фактам порушено 109 кримінальних справ, повідомила пресс-служба ДПА в Закарпатській області. Відсоток тяжких та особливо тяжких злочинів із загальної кількості тих, що віднесені до підслідності податкової міліції (ч. 3 ст.ст. 204, 207, 212 та ст. 209 КК України), становить 63,3%.

   

  Прокуратурою обласного центру Закарпаття за матеріалами головного відділу податкової міліції ДПІ у м. Ужгороді порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем та відмивання грошей, здобутих злочинним шляхом, у великих розмірах посадовими особами ужгородського товариства "Г.".

   

  Для нашої області велике значення має робота по контролю в сфері зовнішньоекономічної діяльності. Відповідними підрозділами податкової служби області проведено 416 перевірок суб'єктів ЗЕД (дві третини з яких результативні). За підсумками перевірок нараховано 1 999,3 тис. грн.

   

  Питання ринку нафтопродуктів і надалі залишається актуальним.

  Тож саме на роботу з дотримання законодавства підприємствами, які здійснюють роздрібну торгівлю нафтопродуктами, була звернена увага податківців протягом останнього часу.

   

  Збір дикорослих грибів та ягід у деяких селах й досі залишається важливим джерелом прибутку. Знаходяться і фірми, які за "мізер" скуповують у місцевого населення дари лісу, а потім ще й ухиляються від сплати податків.

   

  Вчора в Мукачеві представники ДПА в Закарпатській області не змогли пройти на територію найбільшої оптово-роздрібної продовольчої фірми регіону "Закарпатська продовольча група": працівники останньої, яка належить до сфери впливу народного депутата України Віктора Балоги (блок "Наша Україна"), просто не пустили податківців, тим самим перешкоджаюч

   

  На базі ТОВ "Едельвейс-Лего" у місті Мукачеві проведено "круглий стіл" за участі податківців, головною метою якого було створення ефективного зворотного зв'язку з платниками податків, реалізації принципів відкритості у роботі податкових органів Закарпаття.

   

  При перевірці дотримання вимог Закону України "Про податок на додану вартість" співробітниками відділу перевірки відшкодування ПДВ податкової інспекції обласного центру Закарпаття м.Ужгорода виявлено факт мінімізації податкових зобов'язань одного із торговельних товариств обласного центру.

   

  Протягом двох тижнів податковою службою обласного центру Закарпаття м.Ужгород було перевірено 9 гральних закладів, в яких встановлені такі порушення податкового законодавства: невідповідність суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків, сумі коштів, яка зазначена в денному звіті РРО; відсутність торгових патентів на право надання посл

   

  При проведенні документальної перевірки одного з підприємств з питання правильності нарахування, повноти та своєчасності сплати до бюджету прибуткового податку з громадян податківцями Закарпатської області було встановлено, що зазначене підприємство здійснювало закупівлю у населення лісової продукції, зокрема, грибів та ягід.

   

  Протягом січня - вересня поточного року до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 441,6 млн. грн. податків та зборів, які контролюються податковими органами області. Це на 63,9 млн. грн., або на 16,9%, більше, ніж за аналогічний період минулого року. У місцеві бюджети області надійшло 194,1 млн. грн., що більше ніж торік на 7,7 млн. грн.

   

  Страницы