ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
електро

електро

  22 февраля 2018 четверг

  Прес-служба прокуратури Закарпатської області заявляє, що інформація, поширена Департаментом зв’язків з громадськістю МВС про те, що «прокуратура порушила кримінальну справу за фактом незаконного витрачання державних коштів «Закарпаттяобленерго», не відповідає дійсності.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  У закарпатському Мукачеві ураган зрушив з місця вагони потягів та зірвав дахи з деяких станційних споруд.У тому ж напрямку ураган зрушив з місця ще один потяг у складі 50 вагонів. Набираючи швидкість, поїзди наздогнали один одного і зіткнулися.

  4 просмотров. Обсудить (1)
  Загрузка...

  У закритому акціонерному товаристві "Берегівський радіозавод" на Закарпатті сталася трагедія зі смертельними наслідками. Як повідомили "UA-Reporter.com" у прес-центрі територіального управління Держнаглядохоронпраці України в Закарпатській області, 54-річний електрогазозварник Іван Ґ.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  За минулу добу на території Закарпаття сталося три пожежі, економічні втрати від яких склали двадцять дві тисячі гривень. Вогонь пошкодив один житловий будинок та одну господарську споруду. Зафіксовано один неправдивий виклик оперативно-рятувальної служби. Зусиллями рятувальників врятовано матеріальних цінностей на п’ятнадцять тисяч гривень.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Упродовж шести годин 150 дітей Нижньоворітської школи-інтернат, що у Воловецькому районі Закарпаття залишалися без тепла, поки на допомогу не прийшли рятувальники Воловецького райвідділу УМНС України в Закарпатській області на чолі з начальником Василем Кополовцем.

  1 просмотров. Обсудить (0)