ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
фальсифікат

фальсифікат

  14 апреля 2024 воскресенье

  Закарпатські податківці виявили підпільний алкогольний цех вдома у мешканки Ужгорода. Жінка виготовляла алкоголь, розбавляючи спирт з водою, доводячи міцність до 38 оборотів.

   

  Міжрегіональну злочинну групу, яка організувала діяльність підпільного цеху з виготовлення та реалізації фальсифікованого вина, викрили працівники податкової міліції Хмельницького.Організував тіньовий алкогольний бізнес мешканець Закарпаття.

   

  200 пляшок “лівої” горілки вилучили податкові міліціонери ДПІ у Тячівському районі Закарпаття неподалік села Грушево. Півлітрові “Пшеничну”, “Смачну” та “Княжий келих” перевозив на “Форд-Транзиті” мешканець тячівського села Колодне. На момент перевірки належно оформлені документи на вантаж були відсутні.

   

  Боротьба із виробництвом і реалізацією фальсифікованих алкогольних напоїв — проблема не лише економічна. Адже виробляючи і збуваючи сурогат, підпільні алкоділки наносять шкоду здоров’ю громадян. Але, очевидно, їх ніщо не зупиняє перед прагненням одержати прибуток.

   

  На Закарпатті слідчий відділ прокуратури Виноградівського району порушив кримінальну справу проти мешканки смт.Вилок, у якої податкові міліціонери райДПІ нещодавно виявили 75 пляшок підробленої горілки “Пшенична”. Жінка продавала односельцям фальсифікат по 6 гривень за пляшку і частину продукції до приходу оперативників вже встигла реалізувати.