ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Гаваші

Гаваші

  23 марта 2018 пятница

  Закарпатським установам, організаціям та підприємствам незалежно від форми власності рекомендовано встановити п’ятницю днем санітарного очищення територій. Про це йдеться в розпорядженні голови Закарпатської облдержадміністрації Олега Гаваші.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Комплексні перевірки щодо виділення землі заплановано провести ближчим часом щонайменше у двох районах Закарпаття — Рахівському та Міжгірському. Про це повідомив на вчорашній прес-конференції голова Закарпатської ОДА Олег Гаваші, коментуючи останні події довкола Ужгородської міськради.

  6 просмотров. Обсудить (6)
  Загрузка...

  «Я особисто про бійку (у ресторані «Деца у нотаря», - ЗІК.) дізнався з газети», - так прокоментував запитання журналістів про гучний конфлікт між правоохоронцями в Ужгороді сьогодні 20 лютого на прес-конференції голова Закарпатської ОДА Олег Гаваші.

  3 просмотров. Обсудить (1)

  У грудні минулого року голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші особистою «гарантією» розібратися й покарати винних, «якщо факти підтвердяться», зупинив голодування в Перечині.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Голови Закарпатської обласної ради та обласної державної адміністарції Михайло Кічковський і Олег Гаваші привітали ветеранів Афганської війни з 19-ю річницею виведення військ з Афганістану:

  6 просмотров. Обсудить (0)

  8 лютого в Ужгороді відбулася колегія управління охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації, присвячена підсумкам роботи галузі у 2007 році та пріоритетним завданням поліпшення медичного обслуговування населення регіону на цей рік.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші затвердив план дій поліпшення життєзабезпечення ветеранів війни на 2008-2010 роки. Зокрема, "губернатор" дав вказівку знайти можливість надавати ветеранам матеріальну допомоги та зробити безоплатними квитки до театрів і музеїв.

  3 просмотров. Обсудить (0)