ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
голосування

голосування

  03 марта 2021 среда

  Результати референдуму в Нідерландах, в ході які 62 відсотки громадян цієї країни висловилися проти єдиної конституції ЄС, примусили європейських лідерів говорити про серйозну кризу Співтовариства.Голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу закликав продовжити роботу з ратифікації конституції.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Як повідомляв "UA-Reporter", сьогодні на сесії Ужгородської міської ради була проведена процедура обрання секретаря міськради замість Юрія Белякова, який подав заяву про свою відставку у зв’язку з політичним переслідуванням з боку нової влади.Ужгородський міський голова В.Погорєлов вніс кандидатуру депутата Віктора Феєра на посаду секретаря ради

  3 просмотров. Обсудить (0)

  21 грудня 2004 року закінчився останній термін передачі списків виборців до дільничних виборчих комісій. Однак, згідно ч. 1 ст.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Голова штабу кандидата Віктора Януковича Тарас Чорновіл схвильований, що починаються розмови про можливе використання зброї.


  2 просмотров. Обсудить (0)

  Вони подали звернення до Верховного суду штату, в якому вказують на численні помилки, які були допущені комп’ютерними системами під час виборів.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  ЦВК сформувала новий склад тервиборчкомів. У них – по п’ять представників від Ющенка і Януковича. Поки не в усіх регіонах тервиборчкоми готові до роботи. Наприклад, в Івано-Франківську немає голови комісії, його чекають із Луганська.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  На засіданні ЦВК, яке розпочалося в 18.00 у вівторок, о 1-ій годині ночі з вівторка на середу Глава ЦВК Сергій Ківалов оголосив перерву в засіданні до 12 годин середи.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  ЦВК повідомить про результати голосування на виборах президента України через 2-3 дні.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Ще одна мильна бульбашка від регіонального виборчого штабу Ющенка лопнула, не давши того ефекту, на який очікували "нашисти". Повідомлення про те, що в Закарпатті заборонено мітинги прихильників "НУ", обійшли всі опозиційні сайти. Подібна увага до краю втішає, однак зауважимо: закарпатці завжди відзначалися толерантністю.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Всього на територіальному виборчому окрузі №70, за уточненими даними, нараховується 121 тисяча 170 виборців.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  На одній з виборчих дільниць 70-го округу в селищі Середнє Закарпатської області у жінки прямо в кабінці для голосування почалися пологи.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Станом на 17.00 в Україні, під час виборів Президента, проголосувало 53,78% виборців. Про це під час брифінгу в ЦМК заявив голова ЦВК Сергій Ківалов, повідомляє кореспондент «proUA». Такі дані було отримано з 211 територіальних виборчих округів України.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  За станом на 15.00 в цілому по Україні проголосувало 51,99% виборців. Такі дані ЦВК отримала з тервиборчкомів.

  У Києві, за станом на 15,00, проголосувало 52,43% виборців.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  У Закарпатській області на території ТВК №70 з центром в місті Ужгороді вибори Президента України можна рахувати такими, які відбулися.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Багатьом громадянам України, які стоять на обліку в Посольстві України у Відні (Австрія) і бажають проголосувати сьогодні на виборах, відмовили через те, що вони заздалегідь не написали заяви, повідомляє «Трибуна».

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Страницы