ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
громада

громада

  07 апреля 2020 вторник
  Самоуправление как ценность: Тячевская громада

  Тячевская громада, в Закарпатье образовалась без опыта, но с четким пониманием, что самоуправление является правильным путем будущего развития.

  798 просмотров. Обсудить (1)

  21 березня в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді відбулася презентація нового міжнародного проекту «Місцевий розвиток орієнований на громаду».Цей проект є справді новаторським для України і має всі шанси задля успішної реалізації.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Завтра, 14 липня, в Ужгородському прес-клубі відбудеться презентація Незалежного громадського прес-центру «Закарпатський вибір-2006», який діятиме на базі прес-клубу до оприлюднення офіційних результатів виборів 2006 року.Журналісти дізнаються, як саме буде працювати прес-центр та якими можливостями зможуть скористатися учасники виборчого процес

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в Ужгороді відбулись установчі збори “Регіонального відділення Українського Союзу промисловців і підприємців в Закарпатській області”. У їх роботі взяв участь перший віце-президент УСПП Сергій Прохоров та віце-президент УСПП Олександра Блавдзевич.

  6 просмотров. Обсудить (4)

  У вівторок в обідню пору в закарпатському урочищі „Пороги” селища Великий Березний в річці Уж було знайдено тіло жіночої статі, вік 45-50 років. Проводиться розслідування обставин загибелі жінки, повідомили “UA-Reporter.com” у Центрі громадських зв’язків обласного Управління МНС України.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в Ужгородському прес-клубі реформ відбулося засідання на тему „Що означає урядова адміністративна реформа на практиці для мешканців Закарпаття?”.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов зустрівся з організаторами громадського комітету “Проспект” та депутатом міської ради Анатолієм Синишиним, який обирався від цього мікрорайону.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  В обласному центрі Закарпаття на розширеному засіданні правління Ужгородської міської організації Української спілки воїнів Афганістану (УСВА) презентовано Проект економічного розвитку громади (ПЕРГ), який фінансує Канадське бюро міжнародного розвитку (КАМР). Його мененджмент здійснює Канадське бюро міжнародної освіти (КБМО).

  8 просмотров. Обсудить (0)