ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
гроші

гроші

  24 мая 2024 пятница
  Программа "Деньги" провела коммунальное расследование

  Программа "Деньги" начинает коммунальное расследование: прибор лучше махлюет со счетчиками и удастся ли договориться, чтобы показатели скручивал вам мастер ЖЭКа.

   
  Сексуальные услуги иностранцам оказывают несовершеннолетние ребята

  Кризис и безработица выталкивает все больше украинок искать счастья в секс-туризме. Кто превращает Украину в «бордель», рассказывается в сюжете «Грошей».

   

  13 лютого в Ужгородський райвідділ УМВС України в Закарпатській області звернувся Мирослав А., 1980 р.н., мешканець Ужгорода, що в перiод з 8-ї до 13-ї години 13 лютого з його дачного будинук в с.Онокiвцi, де вiн проживав, проникла невiдома особа.

   

  Підприємці закарпатського Мукачевого офіційно відмовилися брати участь у тендерах на приготування й постачання їжі до навчальних закладів міста. Своє рішення підприємці пояснюють простими розрахунками: коштів витрачених на тендери вистачить аби годувати дітей півроку.

   

  Одним із найважливіших чинників, які повинні забезпечувати економіку України фінансовим киснем, сприяти наповненню бюджетів усіх рівнів, а, отже, слугувати нам з вами, є податкова адміністрація. Ця структура виводить свою діяльність на принципово новий рівень.

   

  В Ужгороді відбулася колегія ДПА у Закарпатській області, на якій обговорювали два актуальні питання — стан мобілізації коштів до бюджетів за рахунок скорочення податкового боргу та адміністрування акцизного збору і контроль за виробництвом та обігом підакцизних товарів у січні-травні поточного року.

   

  Днями співробітники столичного Управління по боротьбі з організованою злочинністю затримали кримінальний дует у складі 44-річного безробітного мешканця Закарпаття Івана Л.

   

  На Закарпатті 55-річний працівник мукачівської фірми "Ено" Василь повертався додому стомленим. Важка праця та спека далися взнаки. Та раптом на розі вулиць Миру і Фрунзе чоловікові стало погано: в очах потемніло... Не втримавшись, він упав на тротуар.

   

  На акцизних складах підприємств, що виробляють горілку та лікеро-горілчані вироби, тепер трудитимуться і податківці.Наказом ДПА України від 14 травня 2005 року N 178 “Про посилення державного контролю за цільовим використанням спирту підприємствами, що виробляють горілку та лікеро-горілчані вироби, повнотою та своєчасністю надходження до бюджету

   

  День виплати зарплати. Коли він приходить, атмосфера на підприємстві змінюється – оживляється. І це нормально, адже кожен за свою роботу хоче отримати винагороду. Та буває, що бухгалтер, розводячи руками, каже щось на зразок „вибачте, грошей нема, будуть потім”.

   

  „Підсумки декларування доходів закарпатців у 2005 році” — така тема перебувала в центрі уваги учасників чергового засідання в Ужгородському прес-клубі реформ. Представники державної податкової адміністрації у Закарпатській області проаналізували податкову свідомість краян та ситуацію щодо декларування ними минулорічних заробітків.

   

  Прокуратура обласного центру Закарпаття м.Ужгород за матеріалами працівників головного відділу податкової міліції ДПІ у м.Ужгород порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст.212 ч.3 КК України по факту умисної несплати податків приватним підприємцем Т.Підприємець, здійснюючи протягом 2004 року діяльність, пов’язану з наданн

   

  Кабінет Міністрів України має намір перевірити роботу соціальних фондів. Доручення підготувати відповідне розпорядження Кабміну дала прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.Тимошенко наголосила, що необхідно провести перевірку роботи соцфондів з тим, щоб розібратися, як розподіляються гроші, що надходять в ці фонди.

   

  Вранці, коли працівники аптеки, що в смт. Королево Виноградівського району Закарпаття, прийшли на роботу, на них чекав неприємний сюрприз. Двері "чорного входу" були грубо виламані, сейф відкритий, а 5 тисяч гривень, що там знаходилися, зникли. Медичні препарати, як згодом з'ясувалося, ніхто не чіпав.

   

  За оперативною інформацією протягом січня-травня 2005 року до Зведеного бюджету Закарпатської області надійшло майже 292,9 млн. грн. податків та зборів, які контролюються органами податкової служби. У тому числі 168,5 млн.грн. — до державного та 124,4 млн.грн. — до місцевих бюджетів.

   

  Прогнозоване фахівцями подорожчання бензину не забарилося. На окремих АЗС «ОККО» в Ужгороді бензин подорожчав на 5 копійок за літр. Сьогодні вартість одного літра бензину "А-95 Преміум" на АЗС обласного центру Закарпаття становить 3,25 грн., повідомляє ЗІК.


   

  Міністерство внутрішніх справ України створило з відставних працівників міліції спеціальний підрозділ “Сова” для розслідування раніше нерозкритих злочинів.

   

  Як повідомив на прес-конференції в Ужгороді начальник управління житлово-комунального господарства Закарпатської ОДА Олександр Карташов, у районах області не поспішають готуватися до зими.Хоча ще 21 квітня з’явилось розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2005/2006, лише в чотирьо

   

  В Україні на 1 травня 2005 року загальна заборгованість у заробітній платні склала 1 млрд. 295,4 млн. гривень, повідомили в Держкомстаті України. Зокрема, в січні заборгованість із зарплатні зросла до 1 млрд. 111,2 млн. гривень, в лютому – до 1 млрд. 225,9 млн., в березні – до 1 млрд. 282,6 млн. гривень.

   

  З 8 квітня на Закарпатті, як і по всій Україні, розпочато доплату до нових розмірів пенсії за віком. Станом на 13 квітня профінансовано виплату пенсій у сумі 73,6 млн.грн., або 67,1% від необхідних коштів.Однак багато пенсіонерів, які вже отримали доплату, звертаються до органів Пенсійного фонду щодо неправильно нарахованих сум цієї доплати.

   

  В обласному центрі Закарпаття на розширеному засіданні правління Ужгородської міської організації Української спілки воїнів Афганістану (УСВА) презентовано Проект економічного розвитку громади (ПЕРГ), який фінансує Канадське бюро міжнародного розвитку (КАМР). Його мененджмент здійснює Канадське бюро міжнародної освіти (КБМО).

   

  За розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах притягуватимуться до кримінальної відповідальності троє посадовців однієї приватної фірми м.Вінниця, котрі мали право на проведення операцій з зерном.

   

  У понеділок в Ужгороді відбулося друге пленарне засідання чотирнадцятої сесії Закарпатської обласної ради IV скликання, на якому окремі представники закарпатського політикуму повели себе як люди-"флюгери", які легко зрікаються своїх політичних уподобань.

   

  Протягом поточного року працівниками управління по боротьбі з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ДПА в Закарпатській області виявлено 56 сумнівних операцій, які підпадають під критерії ризику бути пов'язаними з відмиванням доходів. Загальна сума, що проходить по цих фактах, становить 130 млн. грн.

   

  Центральна виборча комісія, Кабінет Міністрів України та бюджетний комітет парламенту, практично, домовились про виділення для проведення повторного голосування 26 грудня 109 млн. грн. Про це в інтерв’ю журналістам сказав голова ЦВК Ярослав Давидович, повідомляє кореспондент «proUA».

   

  Справді кричущий факт у діяльності посадових осіб одного з управлінь Мукачівського міськвиконкому викрили внаслідок оперативно-пошукових заходів працівники місцевого відділу УБОЗ УМВС України в Закарпатській області.

   

  Результати діяльності органів Державної контрольно-ревізійної служби свідчать про високу ефективність вжитих Урядом заходів у частині зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни, запобігання фінансових порушень, забезпечення прозорості бюджетного процесу та посилення дієвості державного фінансового контролю.

   

  Страницы