ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
єпархія

єпархія

  18 января 2019 пятница

  У п'ятницю, 21 грудня, під головуванням Блаженнішого Митрополита Володимира відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви (Московського патріархату).

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Секретар Мукачівської єпархії Української православної церкви Петро Мурник благословив молодих воїнів, які присягнули на вірність Батьківщині. З благословення єпископа Мукачівського і Ужгородського Агапіта секретар єпархії протоієрей Петро Мурник у Центральній військовій частині міста взяв участь в прийнятті присяги молодими солдатами.

  2 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  Відтепер у кафедральному соборі міста перебуватиме частка Животворящого Хреста Господнього.Святиню до Свято-Кирило-Мефодіївського кафедрального собору Хуста передав 3 квітня архієпископ Хустський і Виноградівський Іоанн.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  На зборах благочинних єпархій, що пройшли 3 лютого у Мукачевому під головуванням єпископа Мукачівського і Ужгородського Агапіта, серед інших питань було заслухано доповідь голови Закарпатського обласного осередку Всеукраїнського православного педагогічного товариства ректора Ужгородської богословської академії професора диякона Віктора Бедя.

  5 просмотров. Обсудить (0)