ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
ЄС

ЄС

  26 мая 2020 вторник

  Сегодня в Люксембурге состоится подписание с Болгарией и Румынией договоров о вступлении этих стран в Евросоюз с 1 января 2007 года.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора Європейська Комісія ухвалила нові пропозиції, які передбачають впровадження спеціальних віз для мешканців прикордонних районів третіх країн, що є сусідами ЄС.Спеціальні візи видаватимуться владою країн ЄС, які зацікавлені в розвитку транскордонного співробітництва з третіми країнами.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Президент України Віктор Ющенко провів зустріч з Верховним представником Європейського Союзу з питань спільної зовнішньої політики і політики безпеки Хав’єром Соланою.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  За Конституцію ЄС віддали голоси 76 відсотків іспанців, які взяли участь у вчорашньому референдумі.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  21 лютого у Брюсселі відбудеться спеціальне засідання Ради з питань співробітництва України та ЄС на якому має бути ухвалено План дій Україна - ЄС.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Міністр юстиції України Роман Зварич не має наміру йти у відставку.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Кандидат в Президенти України Віктор Янукович вважає, що зробив усе можливе для вступу України до Європейського Союзу під час свого перебування на посаді прем’єр-міністра України.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Європейський парламент закликає Раду Європейського союзу і Європейську комісію переглянути План дій Україна-ЄС і надати Україні чіткі перспективи євроінтеграції, передають Українські Новини.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Глави держав і урядів 25 країн-членів Євросоюзу закликали політичних лідерів і народ України сприяти мирному розв’язанню політичної кризи в Україні. Про це мовиться в прийнятій лідерами ЄС за підсумками самміту 16-17 грудня в Брюсселі декларації стосовно Україні.


  4 просмотров. Обсудить (0)

  Польща, Чехія, Угорщина і Словаччина домовилися сьогодні наполягати на тіснішій співпраці Євросоюзу з Україною, повідомляє "Рейтер".

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Віктор Ющенко, один з кандидатів на посаду Президента України, пообіцяв розмістити на територіях Закарпатської і Львівської областей табори фільтрацій для тимчасового утримання нелегальних мігрантів.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Голова Європейського парламенту Хосе Борель у виступі перед Сеймом Республіки Польщі висловив своє бачення майбутнього спільної Європи. Він наголосив, що Євросоюз зараз вступає в нову фазу, і нагадав в цьому контексті, що співтовариство розширилося з 15 до 25 країн.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в Італії підпишуть Європейську конституцію. До Рима прибули глави 25-ти держав ЄС.

  7 просмотров. Обсудить (0)