ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
євро

євро

  26 февраля 2020 среда

  Чопською митницею порушено кримінальну справу по факту спроби незаконного переміщення через державний кордон України сільськогосподарської техніки у великих розмірах.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Цими вихідними двоє громадян Польщі намагалися незаконно перевезти через українсько-словацький кордон в автомобілі “швидкої допомоги” 1225 блоків цигарок, прихованих у спеціально виготовленому тайнику.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Темпи виробництва промислової продукції Закарпаття за 2007 рік зросли у порівнянні з минулим роком на 20,4%. Однак у 4 районах області - Міжгірському, Берегівському, Тячівському та місті Чоп спостерігається зниження обсягів промислового виробництва.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  13 лютого в Ужгородський райвідділ УМВС України в Закарпатській області звернувся Мирослав А., 1980 р.н., мешканець Ужгорода, що в перiод з 8-ї до 13-ї години 13 лютого з його дачного будинук в с.Онокiвцi, де вiн проживав, проникла невiдома особа.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші своїм розпорядженням затвердив регіональну Програму підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

  5 просмотров. Обсудить (1)

  Расширение Шенгенской зоны, потребовавшее модернизации инфраструктуры безопасности по периметру новых внешних границ Евросоюза, обошлось этой региональной организации примерно в 1 миллиард евро.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  В Україні 18 тисяч працівників митної служби. На Закарпаття припадає 1 200 митників. В області на кордонах з трьома країнами-сусідами —Угорщиною, Словаччиною та Румунією — діють 18 пунктів пропуску. У майбутньому його планують відкрити й з Польщею.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  У м.Виноградів Закарпатської області урочисто відкрито новий завод німецької фірми "W.E.T. Automotive Systems AG". Символічну червону стрічку перерізали Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні Дітмар Гергард Штюдеманн, голова правління "W.E.T.

  19 просмотров. Обсудить (0)

  За оцінкою Національного аналітичного центру «Інститут Реформ» Закарпатська область посіла друге місце за динамічним рейтингом розвитку інвестиційної діяльності.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  10 червня на раунді програми добросусідства Україна-Словаччина-Угорщина буде представлено 14 проектів, підготовку яких координують Агентство регіонального розвитку «Закарпаття» та Центр українсько-угорського регіонального розвитку. Про це 7 червня під час брифінгу в Ужгороді поінформував в. о.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Результати референдуму в Нідерландах, в ході які 62 відсотки громадян цієї країни висловилися проти єдиної конституції ЄС, примусили європейських лідерів говорити про серйозну кризу Співтовариства.Голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу закликав продовжити роботу з ратифікації конституції.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Учора в Закарпатті в пункті пропуску "Ужгород—Вишнє Нємецке", що на українсько-словацькому кордоні, відбувся День добросусідства поміж прикордонними регіонами України та Словацької Республіки.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  На митниці сусідньої із Закарпаттям Львівської області затримано чималу суму іноземної валюти і євро та американських доларах.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді відбулася презентація програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва “Українська ініціатива”, відповідальним за реалізацію якої є Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У нахабності криміналітету закаррпатського міста Мукачево довелось переконатися і 40-річному громадянину Німеччини.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  У закарпатському райцентрі місті Виноградів відбулося урочисте відкриття міні-спортивного майданчика зі штучним покриттям.

  3 просмотров. Обсудить (0)