ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
Європа

Європа

  30 мая 2024 четверг

  Учора, перебуваючи в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді, лідер Християнсько-демократичної партії України Віталій Журавський запевнив, що на виборах-2006 його партія не буде блокуватися з жодною політичною силою. Про це він заявив на прес-конференції у прес-центрі «Закарпатський вибір-2006».

   

  Таку назву мав міжнародний семінар з питань євроінтеграції, який відбувся в Ужгороді.

   

  Сьогодні в обласному центрі Закарпаття відбудеться чергове засідання Ужгородського прес-клубу реформ, в якому візьмуть участь представники Фонду Євразія та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.У ході засідання буде презентовано конкурс у рамках Програми "Місцевий економічний розвиток",

   

  Сьогодні відбудеться зустріч прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко з послами країн “великої вісімки” в Україні. Про це повідомили в прес-службі уряду України.Як інформує «УНІАН», зустріч почнеться о 13.00 в Будинку Уряду.
   

  У Західній і Північній Румунії, де від сихії вже постраждало більше 140 міст, оголошено надзвичайний стан.Стихія зруйнувала тисячі будинків та затопила більшість сільськогосподарських угідь. На відновлення після повені необхідно 250 мільйонів євро.

   

  Вчора в Ужгороді за підтримки Європейської Комісії відбулася Міжнародна конференція на тему "Закарпаття та його сусіди – 2005", в якій взяли участь представники органів влади та інституцій регіонального розвитку Карпатського Єврорегіону, представники Делегації Європейської Комісії в Україні та журналісти.

   

  21 травня в Закарпатській області відзначатиметься Інформаційний день Європи. Цього дня, а також упродовж місяця, в Ужгороді та районних центрах регіону пройде ціла низка заходів.Це, зокрема, міжнародні конференції, „круглі столи”, Дні добросусідства з прикордонними регіонами сусідніх держав – членів Євросоюзу, конкурси та фестивалі, в т.ч.

   

  Через кілька днів в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді завершується місячник благоустрою, який міська влада проводила з метою прибирання, благоустрою та озеленення рідного міста.У суботу, 16 квітня, з нагоди Дня довкілля, в Ужгороді відбудеться загальноміський день благоустрою, повідомили “UA-Reporter.com” у прес-службі Ужгородської місь

   

  У Закарпатській облдержадміністрації триває процес нових кадрових призначень.Як повідомили “UA-Reporter.com” у прес-службі облдержадміністрації, розпорядженнями голови ОДА Віктора Балоги начальником головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації призначено Габора Івана Івановича, а виконуючим обов’язки начальник

   

  На схилах київського Протасового Яру вже другий рік поспіль відбувається історична подія у вітчизняному сноуборді.

   

  В Європу весна принесла повені. Так, у Польщі понад сто населених пунктів затоплено річками, що вийшли з берегів, десятки людей були змушені покинути свої будинки, проте більшість залишилася. Люди впевнені, що вище вода не підніметься, а ось мародери цілком можуть проникнути в покинуті житла, передають «Вести.ru».

   

  У жовтні 2003 року біля с.Минай, що в Ужгородському районі Закарпаття, почало працювати підприємство по виробництву електрокабельної продукції для автомобілів.

   

  Таку назву мав круглий стіл, який відбувся у четвер в Ужгороді.

   

  Міністерство економіки прогнозує інфляцію в 2005 році на рівні 11,2-11,4% у разі прийняття необхідних поправок до держбюджету на поточний рік і при незмінній монетарній політиці.

   

  З наближенням президентських виборів область відвідують численні делегації спостерігачів. Учора Закарпатську області відвідали представники міжнародної організації „За справедливі вибори”.