ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Євросоюз

Євросоюз

  16 февраля 2019 суббота

  Незвично й урочисто виглядав минулої п’ятниці затишний зал Закарпатського обласного лялькового театру в Ужгороді, який вщент був заповнений бадьорими, підтягнутими офіцерами, прапорщиками, сержантами у парадній формі прикордонних військ.

  20 просмотров. Обсудить (0)

  24 березня 2006 р. Голова Всесвітнього конгресу русинів професор Павло Роберт Маґочій знову відвідав американську столицю Вашинґтон і зустрівся з дипломатичними представниками різних країн.

  5 просмотров. Обсудить (7)
  Загрузка...

  Вчора, 23 червня, голова Закарпатської облдержадміністрації Віктор Балога зустрівся з головою Представництва Європейської комісії в Україні паном Ієном Боугом. Як зазначив пан Боуг, його відвідини Закарпаття пов’язані з галузевою конференцією, що її проводить на Закарпатті Світовий банк.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Найбільша регіональна виставка-ярмарок в Угорщині відкрилася в місті Ніредьгаза — адміністративному центрі Саболч-Сатмар-Березької області, що межує з Румунією, Словаччиною і Україною.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В Егейському морі біля берегів Туреччини затонув човен з 20 нелегальними емігрантами. Пасажирам вдалося допливти до берега, але одна жінка пропала безвісти. Її шукає турецька берегова охорона. Човен належав турку, який хотів нелегально переправити в Грецію групу мавританців і сомалійців, сповіщає РІА «Новини».

  2 просмотров. Обсудить (0)

  В Україні стартувала програма по боротьбі з підробленими засобами захисту рослин, фінансована Євросоюзом, повідомляє "АПК-інформ".Необхідність такої програми пов'язана з існуючої в Україні проблемою нелегального ринку ЗЗР.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  За Конституцію ЄС віддали голоси 76 відсотків іспанців, які взяли участь у вчорашньому референдумі.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Виступаючи у вівторок на конференції для інвесторів, Президент України Віктор Ющенко заявив, що переговори про вступ України до Європейського Союзу можуть початися після завершення трирічного плану дій «Україна – ЄС». Про це «proUA» повідомили в прес-службі Президента.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Європейський Союз має намір найближчим часом визнати Україну країною з ринковою економікою. Про це повідомляють інформовані європейські джерелаОчікується, що це може статися вже на засіданні Ради співробітництва ЄС-Україна, яку заплановано на 21 лютого.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Глави держав і урядів 25 країн-членів Євросоюзу закликали політичних лідерів і народ України сприяти мирному розв’язанню політичної кризи в Україні. Про це мовиться в прийнятій лідерами ЄС за підсумками самміту 16-17 грудня в Брюсселі декларації стосовно Україні.


  4 просмотров. Обсудить (0)

  З проекту тексту заяви Ради міністрів Європейського Союзу в справі України, що має бути ухвалена у п’ятницю після завершення дводенного самміту об’єднання, вилучили тезу про зближення держави з ЄС. Ініціатором вилучення стали представники Франції.Натомість, Євросоюз обіцятиме “посилену співпрацю” в рамках прийнятого раніше плану дій.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Це заявив керівник НАТО Яаап де Хооп Схеффер. Натомість Північно-Атлантичний Альянс відклав засідання комісії Україна-НАТО до формування нового легітимного уряду в Києві.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Голова Європарламенту Йозеп БОРРЕЛЬ заявив, що Європарламент направить в Україну місію спостерігачів для контролю за ходом переголосування другого туру виборів Президента України, повідомляє РІА "Новости".

  11 просмотров. Обсудить (0)

  Польща, Чехія, Угорщина і Словаччина домовилися сьогодні наполягати на тіснішій співпраці Євросоюзу з Україною, повідомляє "Рейтер".

  4 просмотров. Обсудить (0)

  За перебігом президентських виборів в Україні в цілому та Закарпатті зокрема спостерігатимуть численні міжнародні організації. Серед них і представники Співдружності Незалежних Держав, яку на Закарпатті представлятимуть радники виконкому СНД Азар Усманов, Василь Мордашов та начальник відділу виконкому СНД Ірина Оконова.

  4 просмотров. Обсудить (0)