ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
інфраструктура

інфраструктура

  12 декабря 2018 среда

  Голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші своїм розпорядженням затвердив регіональну Програму підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

  5 просмотров. Обсудить (1)

  На закарпатський туристичний об’єкт „Драгобрат" відправилася спеціальна комісія, яка має перевірити законність виділення тут земельних ділянок. Річ у тім, що Драгобрат вважається дуже важливою рекреаційною зоною як для гірського краю, так і для всієї України.

  4 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  Процедуру митного оформлення закордонні перевізники назвали вікном у Європу. Кажуть, якщо раніше паперовий митний контроль міг тривати кілька днів, то нині усе відбувається протягом лічених годин. За таким принципом Закарпатська митниця почала діяти однією з перших.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Команди вищої ліги українського чемпіонату з футболу «Борисфен» (Бориспіль) і «Закарпаття» (Чернівці) можуть не отримати ліцензії, що дають право брати участь у чемпіонаті України і змаганнях під егідою УЄФА. Про це повідомив перший віце-президент ФФУ, голова Атестаційної комісії Сергій Стороженко.

  2 просмотров. Обсудить (0)