ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
іноземці

іноземці

  07 февраля 2023 вторник

  У 2007 році в Закарпатській області було всиновлено 84 дітей, а це на 19 більше за показник усиновлених у 2006 році, з них 16 дітей усиновили іноземні пари, повідомила начальник служби у справах дітей Закарпатської облдержадміністрації Світлана Якімеліна.

   

  Утім, попри таке спрощення умов для іноземних туристів, путівки в Україну для них подорожчали щонайменше на 20%. Туроператори застерігають, що це може зашкодити іміджу України.Іноземці дедалі більше цікавляться Україною. І це вже незаперечний факт .

   

  Співробітники відділу по боротьбі з етнічними та міжнародними організованими злочинними угрупованнями УБОЗ УМВС України у Закарпатській області в ході проведення оперативно-розшукових заходів у рамках операції "Іноземець" встановили, що троє непрацюючих мешканців Ужгородського району незаконно позбавили волі 16 громадян Бангладеш, які нелегально

   

  Закарпатське управління міграційної служби вперше задовольнило клопотання про надання статусу біженців громадянам Росії, вихідцям із ЧечніТакий подарунок до свят отримала багатодітна родина із Грозного. Жінку з дочкою та малолітніми онуками затримали два місяці тому при спробі нелегально потрапити до Європи.