ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
іноземці

іноземці

  16 июля 2019 вторник

  У 2007 році в Закарпатській області було всиновлено 84 дітей, а це на 19 більше за показник усиновлених у 2006 році, з них 16 дітей усиновили іноземні пари, повідомила начальник служби у справах дітей Закарпатської облдержадміністрації Світлана Якімеліна.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Утім, попри таке спрощення умов для іноземних туристів, путівки в Україну для них подорожчали щонайменше на 20%. Туроператори застерігають, що це може зашкодити іміджу України.Іноземці дедалі більше цікавляться Україною. І це вже незаперечний факт .

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Співробітники відділу по боротьбі з етнічними та міжнародними організованими злочинними угрупованнями УБОЗ УМВС України у Закарпатській області в ході проведення оперативно-розшукових заходів у рамках операції "Іноземець" встановили, що троє непрацюючих мешканців Ужгородського району незаконно позбавили волі 16 громадян Бангладеш, які нелегально

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Закарпатське управління міграційної служби вперше задовольнило клопотання про надання статусу біженців громадянам Росії, вихідцям із ЧечніТакий подарунок до свят отримала багатодітна родина із Грозного. Жінку з дочкою та малолітніми онуками затримали два місяці тому при спробі нелегально потрапити до Європи.

  4 просмотров. Обсудить (0)