ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
інвестор

інвестор

  19 августа 2019 понедельник

  Завтра, 26 лютого, о 10.00 в прес-центрі Закарпатської облдержадміністрації відбудеться брифінг начальника територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку Ганни Ємець.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Відкриття єдиного в Україні видобутку золота у Мужіївському родовищі, що на Закарпатті, було вмотивовано політичними причинами, а не економічною доцільністю.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  17 травня в Ужгородському прес-клубі з журналістами зустрілися представниці жіночого консультативного центру „Закарпаття”, аби розповісти про довготривалу справу, митарства правоохоронними органами ужгородки Ірини Асталош, працю якої було зневажено керівником одного з підприємств обласного центру, іноземним інвестором.

  0 просмотров. Обсудить (1)

  "Звинувачувати інвесторів, які працювали у спеціальній економічній зоні "Закарпаття", немає в чому,- заявив в Ужгороді віце-прем'єр-міністр України з питань євроінтеграції Олег Рибачук.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Складні часи переживають колективи підприємств, які працюють у СЕЗ "Закарпаття".

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Питання, бути чи не бути в Україні і, зокрема, в Закарпатті спеціальним економічним зонам, зараз вже не ставиться: в контексті нового Держбюджету-2005 пільговому режиму інвестиційної діяльності уряд висловив вотум недовіри.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Державний борг України протягом лютого 2005 року збільшився на 1,12% - до 16,316 млрд. дол., або 86,46 млрд. грн. Про це повідомляє Міністерство фінансів України. За даними міністерства, державний прямий і гарантований зовнішній борг на 28 лютого 2005 року - 63,705 млрд. грн., або 12,022 млрд. дол.

  3 просмотров. Обсудить (0)