ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
Іршава

Іршава

  01 марта 2024 пятница

  В субботу центр закарпатского города Иршави гудел - здесь одновременно происходили два мероприятия: праздновались 667 лет со дня первого упоминания о городе и проходила ярмарка «Золотая осень».

   

  Виконання рішення Апеляційного суду Закарпатської області в багатостраждальній справі Дякулича (про яку і обласні, й центральні ЗМІ розповідали багато разів) відкладається на невизначений термін.

   

  Прямі матеріальні збитки від пожеж склали 16 тисяч гривень. На пожежах загинула одна людина, вогонь пошкодив 2 житлових будинки, споруду господарського призначення та літню кухню. Зафіксовано 1 неправдивий виклик підрозділів МНС.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології, на річках гірського краю відмічаються незначні коливання рівнів води, утримуються льодові явища. Найбільший підйом рівня води зафіксовано на річці Іршава (в районі міста Іршава) (+ 11 см), найбільший спад на річці Тиса (в районі міста Чопа) (- 32 см).

   

  За минулу добу на території Закарпаття сталася одна пожежа, економічні втрати від якої склали чотири тисячі гривень. Вогонь пошкодив одну споруду господарського призначення. Надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Закарпаття не виникало.

   

  За минулу добу на території Закарпаття сталося три пожежі, економічні втрати від яких склали 11 тисяч гривень.

   

  Не думала родина із села Білки Іршавського району на Закарпатті, що в пошуках тепла, господар Іван разом із 24-річним зятем Олександром потраплять на лікарняне ліжко. На вулиці - похолодало і як на зло водяний котел, що опалював двоповерховий будинок, вийшов з ладу, а в оселі - маленька дитина.

   

  З початку операції “Контрабанді - стоп” податковою міліцією загалом по Україні вилучено товарів з незаконного обігу на суму 29 млн. грн., у т. ч. незаконно ввезених на митну територію України - на суму 8,4 млн. грн.; порушено 71 кримінальну справу; донараховано за наслідками перевірок понад 1 млрд. 642 тис. грн., у т. ч.

   

  У гірському селі Лисичово, що в Іршавському районі Закарпаття, відбулася знаменна подія — тут відкрито новий міст через р.Лисичанка. Мостоперехід, який обійшовся у 350 тис.грн., споруджено на місці знесеного листопадовим паводком 1998 року.