ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
історія

історія

  17 сентября 2019 вторник

  Восьмикласники однієї із шкіл Івано-Франківська бойкотували уроки історії, закривши перед вчителькою двері класної кімнати.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  На територій сусідньої із Закарпаттям Львівської області знайшли рештки неандартальців. Це друга така знахідка на теренах України. Перші останки знайшли в Криму ще у 1978 році. Тому знахідка в Західній Україні зацікавила і європейських вчених.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Кабінет Міністрів затвердив концепцію Державної програми збереження і використання замків на 2006-2011 роки. Про це сказано у розпорядженні Кабінету Міністрів № 182-р від 8 червня, повідомляють «Українські Новини». Мета програми - розробка і здійснення заходів, які б дали можливість забезпечити збереження і використання замків.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Геодезисти розрахували, що географічний центр Європи знаходиться в горах Рахівського району Закарпаття. Щоправда життя місцевих людей визначне місце не покращує. Серце континенту – ця Стелла. Від неї до найближчого кордону з ЄС — 250 кілометрів. Скупий текст на табличці радянського зразка вказує, що місце має історичну цінність.

  79 просмотров. Обсудить (0)

  Місцем проведення загальноунівер-ситетському конкурсі краси "Міс Ужгородський національний університет-2005" традиційно став Закар-патський обласний музично-драматичний театр. Традиційним був і ажіотаж, з яким пройшов цей конкурс.Цього року організатори просто вразили всіх присутніх оригінальним сценарієм дійства.

  11 просмотров. Обсудить (6)

  Книгу "Церковні пам’ятки на Підкарпатській Русі", яка уперше побачила світ в далекому 1929 році у місті Прага, перевидано за ініціативи Ужгородського товариства чехів і словаків та Закарпатської організації Товариства охорони пам’яток історії та культури України.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді відбулася IV міжнародна конференція "Українсько-словацькі взаємини в галузі мови, літератури, історії та культури.

  5 просмотров. Обсудить (0)