ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
Кабмін

Кабмін

  28 ноября 2021 воскресенье

  ...У добрі старі часи – років лишень з 16 тому – в зовсім іншій суспільній формації, маючи один одного за “друга, товариша і брата”, ми щиро дивувалися, якщо хтось, живучи у багатоповерхівці, не знав своїх сусідів по будинку, під’їзду – бодай “на добридень”.

  9 просмотров. Обсудить (1)

  У Києві проходить другий етап V Всеукраїнської конференції Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), в роботі якої приймає участь делегація від колишніх воїнів-"афганців" на чолі з головою Закарпатської територіальної організації УСВА Сергієм Слободянюком.290 делегатів конференції ухвалили рішення про стратегічне парт

  10 просмотров. Обсудить (0)

  Щойно в Київі ветерани Афганістану, котрі повернулися додому без однієї або обох ніг, на знак протесту проти дискримінаційної політики уряду познімали з себе протези і кинули їх під стіни будинку Кабінету Міністрів України.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  У ці хвилини біля Кабінету Міністрів України відбувається мітинг ветеранів війни в Афганістані, які прийшли сюди від стін Верховної Ради України. Мітингуючі вимагали, аби до них вийшла Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, однак остання прислала замість себе чиновника управління по зв’язках із громадськістю КМУ.

  10 просмотров. Обсудить (0)

  Як повідомляє кореспондент ForUmу, всі директори українських залізниць найближчим часом будуть звільнені.

  11 просмотров. Обсудить (0)

  Банкіри попереджають про плани НБУ ще раз вкачати долар до кінця року. Правда курс зміниться не так різко як у квітні. Всього на 3-4 копійки, передає «RUpor».Коли і на скільки гривна знову зміцниться - ось питання, яке непокоїть реальних інвесторів, валютних гравців і пересічних громадян.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко пропонує оприлюднити документи про освіту всіх членів уряду. Про це Тимошенко сказала в ході прес-конференції в середу, повідомляє кореспондент «proUA».

  12 просмотров. Обсудить (0)

  Кабінет Міністрів України пропонує Верховній Раді України прийняти проект закону про зміни до державного бюджету на 2005 рік, збільшивши прибуткову частину до 108,2 млрд. грн., витратну частину – до 113,6 млрд.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Лідер Народної демократичної партії, уповноважений представник парламентської фракції НДП і групи Республіка Валерій Пустовойтенко стурбований тим, що після проведення президентських виборів 2004 року членів НДП почали масово звільняти з їхніх місць роботи.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Відкрилося ранкове засідання Верховної Ради України. У сесійній залі зареєструвалося 417 народних депутатів, повідомляє кореспондент ForUm’у.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Центральна виборча комісія, Кабінет Міністрів України та бюджетний комітет парламенту, практично, домовились про виділення для проведення повторного голосування 26 грудня 109 млн. грн. Про це в інтерв’ю журналістам сказав голова ЦВК Ярослав Давидович, повідомляє кореспондент «proUA».

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2004 р. N 714-р групі студентів вищих навчальних закладів України призначено стипендію Кабінету Міністрів України на I семестр 2004/05 навчального року. У цьому списку й ім'я Марини ВОТКАЛЬЧУК, студентки 3-го курсу Ужгородського державного інституту інформатики, економіки і права.

  10 просмотров. Обсудить (0)