ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Кабмін

Кабмін

  06 апреля 2020 понедельник

  ...У добрі старі часи – років лишень з 16 тому – в зовсім іншій суспільній формації, маючи один одного за “друга, товариша і брата”, ми щиро дивувалися, якщо хтось, живучи у багатоповерхівці, не знав своїх сусідів по будинку, під’їзду – бодай “на добридень”.

  7 просмотров. Обсудить (1)

  У Києві проходить другий етап V Всеукраїнської конференції Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), в роботі якої приймає участь делегація від колишніх воїнів-"афганців" на чолі з головою Закарпатської територіальної організації УСВА Сергієм Слободянюком.290 делегатів конференції ухвалили рішення про стратегічне парт

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Щойно в Київі ветерани Афганістану, котрі повернулися додому без однієї або обох ніг, на знак протесту проти дискримінаційної політики уряду познімали з себе протези і кинули їх під стіни будинку Кабінету Міністрів України.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У ці хвилини біля Кабінету Міністрів України відбувається мітинг ветеранів війни в Афганістані, які прийшли сюди від стін Верховної Ради України. Мітингуючі вимагали, аби до них вийшла Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, однак остання прислала замість себе чиновника управління по зв’язках із громадськістю КМУ.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Як повідомляє кореспондент ForUmу, всі директори українських залізниць найближчим часом будуть звільнені.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Банкіри попереджають про плани НБУ ще раз вкачати долар до кінця року. Правда курс зміниться не так різко як у квітні. Всього на 3-4 копійки, передає «RUpor».Коли і на скільки гривна знову зміцниться - ось питання, яке непокоїть реальних інвесторів, валютних гравців і пересічних громадян.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко пропонує оприлюднити документи про освіту всіх членів уряду. Про це Тимошенко сказала в ході прес-конференції в середу, повідомляє кореспондент «proUA».

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Кабінет Міністрів України пропонує Верховній Раді України прийняти проект закону про зміни до державного бюджету на 2005 рік, збільшивши прибуткову частину до 108,2 млрд. грн., витратну частину – до 113,6 млрд.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Лідер Народної демократичної партії, уповноважений представник парламентської фракції НДП і групи Республіка Валерій Пустовойтенко стурбований тим, що після проведення президентських виборів 2004 року членів НДП почали масово звільняти з їхніх місць роботи.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Відкрилося ранкове засідання Верховної Ради України. У сесійній залі зареєструвалося 417 народних депутатів, повідомляє кореспондент ForUm’у.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Центральна виборча комісія, Кабінет Міністрів України та бюджетний комітет парламенту, практично, домовились про виділення для проведення повторного голосування 26 грудня 109 млн. грн. Про це в інтерв’ю журналістам сказав голова ЦВК Ярослав Давидович, повідомляє кореспондент «proUA».

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2004 р. N 714-р групі студентів вищих навчальних закладів України призначено стипендію Кабінету Міністрів України на I семестр 2004/05 навчального року. У цьому списку й ім'я Марини ВОТКАЛЬЧУК, студентки 3-го курсу Ужгородського державного інституту інформатики, економіки і права.

  4 просмотров. Обсудить (0)