ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
кадри

кадри

  23 августа 2019 пятница
  Анатолий Соколовский

  Как сообщает корреспондент UA-Reporter.com, приказом Министра охраны окружающей природной среды Украины № 716-о от 13 ноября 2009 начальником Государственной экологической инспекции - Главным государственным инспектором охраны окружающей природной среды в Закарпатской области назначен Соколовский Анатолий Васильевич.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Завтра, 1 липня, в Чернівцях розпочне роботу Міжрегіональний центр, який здійснюватиме моніторинг дотримання права людини на працю.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  У керівництві Державної податкової адміністрації в Закарпатській області знову сталися зміни. Як стало відомо "UA-Reporter.com", першим заступником голови податкової служби області призначено Тетяну Михайлівну Шаповалову.До свого призначення Тетяна Шаповалова виконувала обов’язки начальника Головного фінансового управління Закарпатської ОДА.

  1 просмотров. Обсудить (4)

  Між Ужгородським національним університетом та ЗАТ "Єврокар" укладено договір про співробітництво. Його підписали виконуючий обов’язки ректора УжНУ професор Микола Вегеш і генеральний директор "Єврокару" Олег Боярин.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Розпорядженням голови Закарпатської ОДА начальником управління капітального будівництва облдержадміністрації призначено Парфенюка Леоніда Миколайовича.

  3 просмотров. Обсудить (1)

  Президент України Віктор Ющенко підписав низку кадрових призначень. Про це повідомила у неділю прес-служба глави держави.Так, своїми указами Ющенко призначив Головою Головного контрольно-ревізійного управління Миколу Сивульського, заступниками міністра транспорту та зв’язку - Миколу Гордієнка та Павла Рябкіна.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Розпорядженням голови Закарпатської ОДА Віктора Балоги виконуючою обов’язки начальника управління майном області облдержадміністрації призначено ОМЕЛЬЧЕНКО Тамілу Михайлівну.Іншими розпорядженнями радниками голови ОДА призначено БРЕЦКА Мирослава Михайловича та ГОБЛИКА Володимира Васильовича, повідомили “UA-Reporter.com” у прес-службі облдержадмі

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Новий голова Закарпатської облдержадміністрації В.Балога своїм розпорядженням призначив виконуючими обов’язки начальника Головного фінансового управління ОДА Шаповалову Тетяну Михайлівну та Головного управління економіки – Петровція Михайла Михайловича. Про це “UA-Reporter.com” повідомили у прес-службі Закарпатської ОДА.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  …Елемент особистої помсти есдекам (об’єднаним) все ж був присутній навіть у процесі представлення в Ужгороді нового голови Закарпатської ОДА, так як презентував Віктора Балогу ніхто інший як один із колишніх засновників СДПУ(о), а тепер непримиренний ворог В.Медведчука Олександр Зінченко.Сам Віктор Балога, коли у 1999 році перший раз був признач

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Старий мер Василь Петьовка зачищає «соціал-демократичні» кадри в мукачівській ратуші та в установах і організаціях не першого, але й не другого міста Закарпаття. Процедура масових звільнень держслужбовців, освітян, медиків та ін.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  За неофіційною інформацією, отриманою “UA-REPORTER.COM” з джерела у Генеральній прокуратурі України, прокурор Закарпатської області Володимир Лемак подав заяву про свою відставку.…Останній тиждень по Закарпаттю ходить чимало чуток і пліток про кардинальні зміни у прокуратурі Закарпатської області у зв’язку із вступом на посаду Генерального пр

  21 просмотров. Обсудить (0)