ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
Латориця

Латориця

  19 мая 2024 воскресенье
  Горные районы Закарпатья подверглись удару стихии

  Вчера, 16 июля, около 16 часов над Воловецким и частью Межгорского района Закарпатской области пронесcя локальный ливень - высокогорная метеостанции "Плай" зафиксировала 51,2 мм осадков, выпавших за несколько минут.

   
  Европа не хочет украинский мусор

  Ужгород, Закарпатье - Во время наводнения мусор оказался одной из ключевых проблем, что привели к разрушению инфраструктуры западных областей Украины.

   

  Відповідно до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" та Указу Президента України від 23 травня 2005 року № 838/2005 "Про заходи щодо подальшого розвитку природно-заповідної справи в України" держуправлінням екоресурсів за активної участі громадських екологічних організацій протягом останніх років вжито ряд практичних заходів по зб

   

  Сьогодні вдень в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді очікується підтоплення дитячої залізничної дороги, Боздошського парку, початкове підтоплення вулиці Ужанської, а також табору „Скалка” УжДУ у селі Невицькому, повідомили "UA-Reporter.com" у Центрі громадських зв’язків обласного управління МНС України.На наступну добу на Закарпатті очіку

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках області відмічаються незначні коливання рівнів води, а в нижніх течіях Тиси і Латориці продовжується зниження рівнів води.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках гірського краю відмічаються зниження рівнів води, тільки на річках Латориця і Тиса, в районі міста Чоп спостерігалося добігання паводкової хвилі і підвищення рівнів води на 39 і 98 см відповідно.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках регіону відмічається зниження рівнів води, паводкова хвиля на Тисі пройшла ділянку Хуст-Вілок.

   

  Вчора о 19:20 в річці Латориця, в районі „Підгород” міста Мукачево було знайдено тіло невідомої людини. Про це “UA-Reporter.com” повідомили у Центрі громадських зв’язків управління МНС України в Закарпатській області.Причини та обставини загибелі, як і особа людини, встановлюються.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках гірського краю упродовж цієї доби очікуються коливання рівнів води в межах -20 - + 50 см. Найбільший підйом рівня води за минулу добу зафіксовано на річці Тиса, в районі селища Вілок (+ 37 см), а найбільший спад на річці Латориця в районі міста Чоп (- 14 см).

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках Закарпатської області продовжується зниження рівнів води на 5-50 см.

   

  Як повідомили "UA-Reporter.com" у Центрі громадських зв’язків МНС України в Закарпатській області, протягом 28-29 березня на річках гірського краю продовжуватиметься поступове формування другої хвилі весняної повені з підвищенням рівнів води за добу: на притоках на 10-40 см, на Тисі (ділянка Рахів-Вілок) на 30-60 см, на Тисі (район міста Чоп) на

   

  Наступної доби очікується продовження сніготанення і формування другої хвилі весняної повені з підвищенням рівнів води за добу – на притоках на 15-30 см, на річці Тиса і нижніх течіях річок на 30-60 см.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології в гірських районах продовжувалися процеси сніготанення і поступове підвищення рівнів води зі збереженням добового ходу. За минулу добу підвищення рівнів води на притоках становили 10-30 см, на річці Тиса і Уж на 20-50 см.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках області спостерігається незначне зниження рівнів води. На Тисі-Чоп рівень води знизився на 10 см, вода утримується на заплаві. За минулу добу підйомів рівня води не зафіксовано, а найбільший спад пройшов на річці Тиса (в районі селища Вілок) (- 75 см).

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках області продовжується зниження рівня води на притоках на 5-20 см, на Тисі – 30-70 см.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках краю продовжується зниження рівня води на 20-30 см, на притоках до 70-190 см. На Латориці і Тисі в районі міста Чоп продовжувалося добігання паводкової хвилі, підвищення рівня води на 14 і 20 см над вчорашніми рівнями.

   

  Снігові завали в Карпатах не дають спокою працівникам водного господарства Закарпаття. Кажуть, кількість снігу вдвічі перевищує норму. З приходом тепла талі води можуть підтопити населені пункти.Щоб ефективно боротися з повенями, закарпатцям катастрофічно не вистачає коштів. Цього року вони не отримають і 10 відсотків від необхідного.

   

  Актуальність того, як діяти у випадку повені, „снує” поміж мешканцями Закарпаття принаймні двічі на рік. Восени, коли ефіром якогось з центрального телеканалів промайне хвилинний репортаж про події 1998 років, чи навесні, коли згадують катастрофічну повінь 2001 року. Теза про дуалістичну сутність життя знаходить свій прояв і тут.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології, на річках гірського краю відмічаються незначні коливання рівнів води, в нижніх течіях Латориці зниження становить 30 см. Найбільший підйом рівня води зафіксовано на річці Тиса (в районі міста Чоп) (+ 8 см), найбільший спад на річці Латориця (в районі міста Чоп) (- 30 см).

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології, на річках регіону відмічаються незначні коливання рівнів води, в нижніх течіях Тиси і Латориці відмічаються зниження на 40-45 см.