ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
ліцензія

ліцензія

  16 октября 2021 суббота

  Сьогодні відбудеться засідання Атестаційної комісії ФФУ, на якому комісія завершить розгляд заявок футбольних клубів вищої ліги на відповідність вимогам Положення „Про атестацію футбольних клубів України” та здійснить видачу атестатів, що надають право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед професіональних команд сезону 2005/06 рр.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  З метою вивчення ринку освітніх послуг, які надаються відокремленими структурними підрозділами вищих навчальних закладів (інститутами, філіями, навчально-консультаційними центрами і пунктами, координаційними пунктами), які функціонують в області, а також на виконання листа Міністерства освіти і науки України голова облдержадміністрації видав роз

  8 просмотров. Обсудить (3)

  Працівники податкової міліції Закарпаття вилучили в торговельному центрі “Галактика” місті Берегово понад сотню компакт-дисків без марок встановленого взірця.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Як повідомили “UA-Reporter.com” у регіональному управлінні ДААК ДПА України в Закарпатській області, 25 березня ц.р. Верховною Радою прийнятий Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2005 рік” та деяких інших законодавчих актів України” №2505-ІУ, який набрав чинності з 31 березня ц.р.

  10 просмотров. Обсудить (0)

  Співробітники управління податкової міліції спільно із працівниками ДПА у Закарпатській області провели перевірку торгових точок у селі Оріховиця, що на Ужгородщині. Мета оперативних заходів – контроль за до-триманням суб’єктами господарювання вимог законодавства щодо реалізації алкогольних та тютюнових виробів.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгородському прес-клубі реформ відбулося засідання, на якому обговорювалася тема „Страхування цивільно-правової відповідальності власників транспорту в Україні: що очікує автолюбителів з уведенням нового закону цього року”.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  У Закарпатській облдержадміністрації продовжується пошук резервів наповнення бюджету. Серед них - легалізація обігу підакцизних товарів.

  8 просмотров. Обсудить (0)