ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
лихо

лихо

  30 мая 2024 четверг

  За минулу добу в Закарпатській області сталася одна пожежа, економічні втрати від якої склала 3 тисячі гривень. Вогонь пошкодив одне кафе. Надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не виникало. Зафіксовано два неправдивих виклики оперативно-рятувальної служби.

   

  За минулу добу на Закарпатті сталася одна пожежа, економічні втрати від якої склала 40 тисяч гривень. Вогонь пошкодив одну культову споруду. Надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не виникало. Зафіксовано один неправдивий виклик оперативно-рятувльної служби.

   

  Що не кажіть, а у винахідливості нашим людям не відмовиш. Причому, для реалізації своїх задумів вдаються до різних методів, причому останні не завжди себе виправдовують, а подеколи й приносять неабияку шкоду громаді. Але процес “каяття” приходить запізно, і то тільки для тих краян, яких у даному випадку не оминула вогняна стихія.

   

  За минулу добу на Закарпатті сталося чотири пожеж, економічні втрати від яких склали сімдесят дві тисячі гривень. Вогонь пошкодив один житловий будинок, дві споруди господарського призначення. Надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не виникало.

   

  За одну добу на Закарпатті сталося 8 пожеж, економічні втрати від яких склали 50 тисяч гривень. Вогонь пошкодив 6 споруд господарського призначення та 2 житлових будинки. Надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не виникало. Зафіксовано два неправдивих виклики оперативно-рятувальної служби.

   

  За минулу добу на Закарпатті сталася одна пожежа, на якій загинула одна людина. Всього з початку року в регіоні вже сталося 203 пожежі, тільки прямі матеріальні збитки від яких склали 540 тисяч гривень.

   

  За минулу добу на території Закарпаття сталися три пожежі, економічні втрати від яких склали 17 тисяч гривень. Вогонь пошкодив одну споруду господарського призначення та завдав збитків одному підприємству.

   

  За минулу добу на території Закарпаття сталося три пожежі, економічні втрати від яких склали 11 тисяч гривень.

   

  За минулу добу на території Закарпаття сталася одна пожежа, економічні втрати від якої склали сорок чотири тисячі гривень. Вогонь пошкодив один автомобіль.