ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Микита

Микита

  14 августа 2020 пятница

  У Міжнародний Жіночий день 8 березня в Ужгородський міськвідділ міліції звернулась ужгородка Нiна К., що 7 березня в перiод з 08.00 по 16.30 з її квартири невiдома особа викрала дві картини закарпатських художникiв – В. Бурч "Осiннiй потiк" та В. Микита "Село".

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Яскравим мазком на палітрі розпочав свій 75 рік закарпатський художник Володимир Микита. Він став лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка в галузі образотворчого мистецтва. Володимир Микита, народний художник України, академік, сприймає відзнаку по-філософськи…

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Учора на урочистому зібранні в Національній опері України в Києві оголошено імена лауреатів цьогорічної Національної премії імені Тараса Шевченка. Серед відзначених і закарпатський художник Володимир Микита — за художню серію «Рідний край» (номінація «Образотворче мистецтво»).Всього ж лауреатів Шевченківської премії-2005 — дев’ятеро.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  У Київі відбулося засідання ареопагу членів Шевченківського комітету, який вирішував долю мистецьких творів, створених або представлених у минулому році.

  5 просмотров. Обсудить (1)