ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
мистецтво

мистецтво

  23 марта 2018 пятница

  У вересні професійні театри ляльок України покажуть в Міжнародному дитячому центрі „Артек” свої найкращі спектаклі. Про це повідомили в прес-службі Всеукраїнського інформаційно-культурного центру Сімферополя.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У польському курортному місті Криниця завершився VIII Світовий конгрес русинів. Учасники переймалися участю молоді в національному відродженні. Однією зі складових заходу стало вшанування нових лауреатів Міжнародної премії ім.Олександра Духновича.

  2 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  10-12 липня у закарпатському селі Рекіти, що в Міжгірському районі, пройде II-й Міжнародний фестиваль юних поетів та прозаїків "Рекітське сузір’я-2005". Організатор — Закарпатське відділення Малої Академії літератури та журналістики України.Цьогоріч у фестивалі візьмуть участь півтисячі юних поетів та прозаїків із 12 країн світу.

  4 просмотров. Обсудить (2)

  19 червня 2005 року у селах Водиця і Плаюц Рахівського району відбудеться обласний фестиваль румунського народного мистецтва. Початок святкових заходів об 11.00, повідомили "UA-Reporter.com" у прес-службі Закарпатської ОДА.


  3 просмотров. Обсудить (0)

  21 травня на Закарпатті відбудеться обласний конкурс словацької народної пісні „Золотий соловей", а З1 травня - III обласний конкурс українського художнього слова „Моя весна" імені Івана Ірлявського.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  В обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді упродовж тижня проходив мистецький кінофестиваль «Наше кіно».Для показу на фестивалі були відібрані кінострічки різні за жанром та часом виходу у світ. Для вивчення пізнавальних та естетичних смаків сучасного глядача після кожного перегляду було запропоноване голосування.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Я вирішив її — публіцистичну прогулянку — зробити за сміттєвим совком у “совок”, тобто в зовсім недалеке наше радянське буття, яке ми виплюснули з життя, як ту воду. Разом із дитиною.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Політ над гніздом дитинства здійснила у своїй книжці прозаїчних творів "Летающие деревья" Людмила Кудрявська. Хоча книжка — із нових, та оповідання, вміщені в ній. написані здебільшого у 80-ті роки.

  2 просмотров. Обсудить (1)

  Святом для душі, естетичної насолоди стане для читачів книга Наталії Герцег "Ок­самитовий світ вишивки", матеріал до якої добирався з метою надати можливість зазирнути в яскравий світ ви­шивки в кількох його вимірах. Тому одна з частин книги переконливо розповідає про творчість майстрів вишивки, інша присвя­чена техніці вишивання.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Уже сім років поспіль вона регулярно заглядає до пляшок, щоб оздоблювати їх зсередини химерними візерунками і дивувати світ унікальними скляними шедеврамиЗа ці роки незвичного захоплення Наталка закупорила у пляшки не один десяток пейзажів та натюрмортів. Сьогодні, як подарунки, вони поповнюють не лише вітчизняні, а й закордонні колекції.

  1 просмотров. Обсудить (0)