ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
місто

місто

  16 июня 2024 воскресенье

  Митці — члени Спілки художників України — із нашого сонячного Закарпаття та водночас і з обласної організації Спілки в угорському місті Дюла, що біля румунського кордону, побували на пленері. Здавалося, що вся Південно-Східна Угорщина раділа високому рівню наших майстрів образотворчості.

   

  Під таким гаслом відбулися сьогодні в Ужгороді урочисті збори ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проживають у мікрорайоні вул.Грушевського. Ветеранське зібрання пройшло під патронатом громадського об’єднання “Місто”, його організатором виступив депутат Ужгородської міської ради Сергій Слободянюк.

   

  На розгляд чергового засідання Ужгородського виконкому був винесений проект “Концептуальних засад сталого розвитку міста Ужгород” — документ довгострокового прогнозування еколого-економічного та соціального розвитку міста Ужгорода, як адміністративної території.

   

  „UA-Reporter» пропонує читачам експрес-інтерв’ю з головою громадського об’єднання „Місто”, начальником управління по туризму Закарпатської облдержадміністрації Сергієм Слободянюком.Експрес-інтерв’ю з головою громадського об’єднання „Місто” читайте на UA-Reporter.com

   

  Учора в ужгородській ЗОШ №12 відбулася святкова зустріч із ветеранами війни та праці, організована ГО "Місто" і депутатом міської ради Сергієм Слободянюком з нагоди наступаючих Нового року та Різдвяних свят.

   

  За пропозицією депгрупи "Місто" Ужгородської міськради, проект рішення "Про ставки єдиного податку" було відправлено на доопрацюванняПроект рішення торкався насамперед тих підприємців, що працюють на єдиному податку.

   

  Напередодні славної дати (25 жовтня) — 60-ї річниці визволення Закарпаття від фашистських загарбників — в ужгородському кафе “Обіди по-домашньому” вшанували ветеранів Другої світової, які проживають на території 4-го мікрорайону м.Ужгород.