ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Міжгір’я

Міжгір’я

  21 марта 2018 среда

  16 февраля в Межгорскую центральную районную больницу в Закарпатье с диагнозом "закрытая черепно-мозговая травма, гематома, левосторонняя пневмония" доставлен 52-летний житель села Луга Николай Ш.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Поштові скриньки закарпатської Міжгірщини поповнилися ще одним інформаційним джерелом. Ідея випуску газети "Нова Колочава", перший проектний номер якої щойно вийшов у світ, за словами засновника та видавця, водночас і головного редактора — народного депутата Украiни Станіслава Аржевітіна, виникла спонтанно.

  4 просмотров. Обсудить (1)
  Загрузка...

  Ще одна "канатка" за кілька днів з’явиться на закарпатській Міжгірщині, яка зимової пори приваблює чимало гірськолижників. Тож про зручності для любителів швидкого спуску тут дбають цілорічно.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  У ніч із четверга на п’ятницю справдилися прогнози закарпатських синоптиків, які пообіді у середу на 21 та 22 січня оголосили про небезпеку сходження лавин по області. Через нетривалі, але сильні снігопади поблизу населених пунктів Усть-Чорна та Лопухово Тячівського району в ніч на п’ятницю зійшли лавини.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  У гірському селищі Міжгір’я, що в Закарпатській області, запрацював вантажно-митний комплекс, що значно полегшило життя місцевим підприємцям. Комплекс облаштували на території швейцарсько-українського підприємства «СТЕН ЛТД».

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Перший на Закарпатті пакетно-пресувальний верстат, який утилізує макулатуру і пластмасові вироби, встановлено на базі управління житлово-комунального господарства у райцентрі смт.Міжгір'я.

  3 просмотров. Обсудить (0)