ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
музика

музика

  28 января 2020 вторник
  «Крошка Цахес» едет в «Восени-тур» на Закарпатье.

  Группа порадует Западную Украину туром, посвященным одноименной песне, которая ротируется на музыкальных каналах.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Закарпатська обласна філармонія оголосила про проведення концерту саксофоніста - лауреата міжнародних конкурсів, студента Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка Мирона Поцка. Концерт пройде під гаслом «Нічого, крім щастя» 21 лютого.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  2-4 вересня цього року в закарпатському місті Рахів проходитимуть XV Гуцульський фестиваль та районний фестиваль-ярмарок «Гуцульська бринза». У програмі свята – фольклорні, танцювальні номери, виступи оркестрів народних інструментів, троїсті музики, виставка творів декоративно-прикладного мистецтва.


  3 просмотров. Обсудить (0)

  13-й день триває 13-й за рахунком Шипіт – унікальна тусовка вільних людей на вільних полянах Карпат, що біля водоспаду Шипіт. Явище це унікальне, досі незаслужено обійдене увагою преси.

  25 просмотров. Обсудить (5)

  Цих вихідних дійшов до урочистого закриття табір для обдарованих дітей у селищі Чинадієво Мукачівського району Закарпатської області. Творчий табір традиційно зібрав цього року найбільш обдарованих дітей краю. Поряд із відпочинком наша творча юнь отримала консультації спеціалістів різних музичних напрямків та знаменитих художників.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Ніхто не може заперечити, що найяскравіші етапи в розвитку культури, зокрема, художньої самодіяльності, пов’язані з іменем Івана Васильовича Керецмана. За 50 років творчої діяльності він зробив багато як композитор, диригент, педагог. Іван Васильович — досвідчений педагог серед викладачів Воловецької дитячої школи мистецтв.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Минулої неділі мальовничі схили Волівецького перевалу, яким проходить адміністративна межа сусідніх Воловецького та Міжгірського районів Закарпаття, оживилися різнобарв’ям та різноголоссям святково налаштованого люду.

  10 просмотров. Обсудить (1)

  Повертаючись з роботи додому, 24-річна жителька закарпатського міста Мукачево Катерина зайшла в магазин купити компакт-диск. Вдома захотіла послухати музичні новинки. Здивуванню її не було меж, коли помітила, що дорогого імпортного музичного центру не виявилося. Розчарована жінка набрала "02".

  5 просмотров. Обсудить (0)

  В амфітеатрі обласного центра Закарпаття відбувся перший із запланованого ряду щорічних рок-фестивалів „Трансформація”. Свято організували за сприяння управління культури Закарпатської ОДА.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  22 травня з візитом в Ужгороді перебуватиме народний депутат України, почесний ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Прямо на День Перемоги, присвятивши свої таланти цим роковинам, пройшов концерт струнно-щипкового відділення Ужгородської школи мистецтв, вела який чудовий педагог Надія Фленько. Спершу виступили наймолодші Андрійки — Юрків і Туряниця, а ще — Володя Іваниш.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Я вирішив її — публіцистичну прогулянку — зробити за сміттєвим совком у “совок”, тобто в зовсім недалеке наше радянське буття, яке ми виплюснули з життя, як ту воду. Разом із дитиною.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Вікторія Тиндик народилася в 1984 році в Миколаєві й відразу ж опинилася волею долі в Ужгороді.
  Не дівчина — золото.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Такий “валентинчик” готує для своїх гостей ВАТ ГТК “Інтурист-Закарпаття” в Ужгороді.

  39 просмотров. Обсудить (0)

  У переддень Свята закоханих народний артист України Степан Гіга презентує чарівним львів’янкам нову програму «Троянди для тебе».

  91 просмотров. Обсудить (0)

  Схоже, в Україні спалахнула нова тенісна зірочка. Оскільки світові агентства в яскравих тонах описують подвійну перемогу 16-річної закарпатської тенісистки Ірини Матійчук на юніорському турнірі International Junior Championship у Сінгапурі.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Унікальне видання для музикантів створив закарпатський композитор Василь Попович.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Юна музикантка Дарія Фіщенко з обласного центру Закарпаття м.Ужгород визнана одним з кращих духовиків на відкритому Всеукраїнському музичному фестивалі "Співзвуччя".

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Камерний хор "Кантус" з Ужгорода візьме участь у Днях української музики, які пройдуть у швейцарському місті Базелі. У цьому мистецькому заході візьмуть участь, зокрема, такі відомі українські композитори як Євген Станкович та Валентин Сільвестров.

  2 просмотров. Обсудить (0)