ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
м’ясо

м’ясо

  27 октября 2021 среда

  За інформацією працівників ветсанслужби й управління у справах захисту прав споживачів у Закарпатській області, ринки й магазини гірського краю переповнені недоброякісною м’ясною та ковбасною продукцією.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Розпорядженням голови Закарпатської ОДА В.Балоги в регіоні запроваджено державне регулювання цін на м’ясо та м’ясопродукцію. Як зазначається в розпорядженні, постійний моніторинг цін на споживчому ринку засвідчує суттєве подорожчання продукції тваринництва у 2005 році.

  7 просмотров. Обсудить (1)

  Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко провела селекторну нараду за участю керівників міністерств та відомств, голів обласних державних адміністрацій, керівників підприємств хімічної галузі та нафтопереробних заводів.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко доручила керівникам 11 областей, де відзначені низькі темпи весняної сівби, підсилити роботу з проведення весняної посівної кампанії. Про це Глава Уряду заявила на селекторній нараді з питань проведення комплексу весняно-польових робіт.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Від сьогодні в обласному центрі Закарпаття подорожчав проїзд у міському пасажирському автотранспорті. Рішення про це прийняв минулого тижня виконавчий комітет Ужгородської міської ради, мотивувавши його збільшенням собівартості перевезення пасажирів, в т.ч. зростанням цін на пальне.

  11 просмотров. Обсудить (0)