ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
ніж

ніж

  23 февраля 2018 пятница

  25 лютого в Берегівський райвідділ УМВС України в Закарпатській області надійшло повідомлення, що о 20.15. в Берегівську центральну районну лікарню з мiсця проживання з діагнозом "проникаюче ножове поранення черевної та грудної порожнини" доставлено 50-річну мешканку райцентр Людмилу у Ш.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті в приймальне вiддiлення Свалявської ЦРЛ з дiагнозом: ножове поранення грудної клiтки звернувся за медичною допомогою 35-річний свалявець.

  1 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  У понеділок, 11 лютого, о 18.40 в травматологiчне вiддiлення Виноградівської центральної районної лікарні з мiсця проживання каретою швидкої медичної допомоги було доставлено Миколу Ш., 1983 р.н., мешканця міста Виноградiв, з дiагнозом "алкогольне сп`янiння, ножове проникаюче поранення черевної порожнини".

  5 просмотров. Обсудить (0)

  11 лютого о 20.10 в приймальне вiддiлення Свалявської центральної районної лікарні з дiагнозом "ножове поранення грудної клiтки" звернувся Олександр Б., 1972 р.н., мешканець м.Свалява.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті у День Святого Миколая у приймальне вiддiлення Хустської центральної районної лікарні з дiагнозом “проникаюче ножове поранення живота” в станi алкогольного сп’янiння було доставлено жителя цього міста Т. Юрiя, 1969р.н..

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Вечірньої пори на Закарпатті у медзаклад було доставлено 43-річного таксиста-приватника, жителя обласного центру міста Ужгорода. Лікарі діагностували у потерпілого різані рани правої кисті та проникаюче ножове поранення черевної порожнини.

  1 просмотров. Обсудить (0)