ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
ОДА

ОДА

  26 октября 2020 понедельник
  В центре Ужгорода дегенераты жгут шины

  В областном центре Закарпатья сегодня жгли покрышки.

  2624 просмотров. Обсудить (5)
  Почти 2 миллиона или 60 суток: Чиновнице, которая "подставила" всех врачей в Закарпатье, выбрали залог

  Экс-руководителю департамента здравоохранения Закарпатской ОГА Елизавете Биров в суде выбрали залог.

  438 просмотров. Обсудить (0)
  Геннадий Москаль посетил Музей современного искусства Энди Уорхола в Словакии

  В воскресенье (9.10) Геннадий Москаль посетил Музей современного искусства Энди Уорхола в словацком городке Меджилаборцах. Как известно, один из самых известных художников современности, основатель поп-арта происходит из семьи русинов-украинцев, проживающих в с.Микова у Меджилаборцах, что в 120 километрах от Ужгорода.

  20 просмотров. Обсудить (0)
  Из Ужгорода цирк давно уехал , но клоуны остались

  Из Ужгорода цирк давно уехал , но клоуны остались - Иван Данацко сегодня с утра изрядно повеселил обитателей белого дома, устроив лежачий протест против ненавистного ему режима.

  32 просмотров. Обсудить (4)

  Первый заместитель Закарпатской ОДА Иван Балога и брат председателя Секретариата Президента Виктора Балоги, комментируя вероятность своего назначения на должность губернатора Львовской области, заявил: "Это не отвечает действительности. И точка".

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В день Стрітення Господнього, 15 лютого, народ традиційно вшановує воїнів-афганців, ветеранів бойових дій на території інших держав. З цієї нагоди та за активну участь у громадсько-політичному житті краю групу колишніх бійців нагороджено почесними відзнаками обласної ради.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Розпорядженням голови Закарпатської облдержадміністрації Віктора Балоги внесено зміни до Регламенту обласної державної адміністрації. Згідно зі змінами, з 1 квітня 2005 р. структурні підрозділи ОДА та її апарат розпочинатимуть роботу о 9.00, закінчуватимуть – о 18.00, обідня перерва триватиме з 13.00 до 14.00.

  13 просмотров. Обсудить (2)

  Розпорядженням голови ОДА Жигана Ярослава Федоровича призначено виконуючим обов’язки голови Воловецької райдержадміністрації.Ярослав Федорович народився 13 червня 1953 року в с. Великі Лучки Мукачівського району. Закінчив Ужгородський державний університет. За спеціальністю – математик.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Голова ОДА Віктор Балога ліквідував відділ у справах релігій облдержадміністрації. Відповідний підрозділ утворено в структурі управління з питань внутрішньої політики і соціального прогнозування.Також розпорядженням голови ОДА виконуючим обов'язки голови Перечинської районної державної адміністрації призначено ОЗНОБКІНА Сергія Івановича.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  За повідомленнями прес-служби, розпорядженням голови Закарпатської ОДА затверджено пріоритетні напрями роботи обласної державної адміністрації на 2005 рік.Серед них – розвиток інфраструктури туристично-оздоровчого комплексу Закарпаття; прискорення реформування житлово-комунального господарства; створення нових робочих місць, а також умов для роз

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Голова Закарпатської облдержадміністрації І.Різак провів селекторну нараду з питань цінової ситуації на основні продукти харчування та стану погашення заборгованості із заробітної плати.Відзначалося, що за останні 3 місяці ціни на хліб та хлібобулочні вироби знизились на 12,5% й наразі залишаються без змін. Знизилась й середня ціна на борошно.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Закарпатська область виконала річні показники надходжень до Держбюджету ще 10 грудня й зараз відповідні служби працюють над їх перевиконанням20 грудня на нараді в Закарпатській облдержадміністрації з керівниками податкових та митних органів проаналізовано, що на 16 грудня надходження до загального фонду Держбюджету, за рахунок яких здійснюється

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Що виконано із запланова-ного за 11 місяців, аналізували у п’ятницю на нараді в облдержадміністрації.На сьогодні прокладено 499 кілометрів газових мереж, що становить 114 відсотків від передбаченого на рік. Газ надійшов до 9 тисяч 565 житлових будинків та в 45 населених пунктів.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Про підсумки роботи закладів культури краю за одинадцять місяців року у четвер голові ОДА Івану Різаку доповідав начальник обласного управління культури Іван БілакЗ початку року в області проведено близько сотні різноманітних культурно-мистецьких заходів.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Аналіз засвідчив збереження високої динаміки розвитку, досягнутої у минулому та на початку цього року, як в економічній, так і в соціальній сферах.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  У вітанні, підписаному Іваном Різаком та Миколою Андрусем, зокрема мовиться:

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Про стан готовності установ культури до роботи в осінньо-зимовий період у середу голові облдержадміністрації Івану Різаку доповідав начальник обласного управління культури Іван Білак.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  На поглиблення співпраці з національно-культурними товариствами краю націлив під час розмови голова облдержадміністрації Іван Різак начальника відділу у справах національностей та міграції Юдіту Євчак.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  У вівторок голова Закарпатської облдержадміністрації Іван Різак провів у ТОВ "Генкель-Ужгород" прийом громадян з особистих питань, під час якого зі своїми проблемами до керівника краю звернулося 16 працівників цього підприємства.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Як повідомив начальник відділу роботи зі зверненнями громадян Закарпатської облдержадміінстрації Ольга Кравчук, найбільше скаржаться мешканці Ужгорода, Тячівського району. Переважна більшість звернень стосується соціального захисту. На другому місці житлово-комунальні негаразди, питання правопорядку.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Так заявив у п'ятницю голова облдержадміністрації Іван Різак, проводячи нараду з питань цінової ситуації в краї. Він також підкреслив, що уряд докладає максимум зусиль, аби не допустити коливань цін.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Голова Закарпатської облдержадміністрації Іван Різак затвердив заходи щодо попередження захворюваності грипом та гострими респіраторними інфекціями, організації щеплювальної кампанії проти грипу в області в епідемічний сезон 2004-2005 років.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Страницы