ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
опади

опади

  10 августа 2020 понедельник

  Сьогодні на території Закарпатської області очікується сонячна погода. Вітер змінних напрямків, слабкий. Температура повітря 21-26 тепла, в горах місцями 12-17 тепла. Максимальна температура вчора вдень була зафіксована у місті Хуст (+ 27), мінімальна – на полонині Плай (+ 9).

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні на території Закарпатської області очікується малохмарна, жарка погода. Вітер змінних напрямків, слабкий. Температура повітря 24-29, в горах місцями 15-20 тепла.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Упродовж дня на Закарпатті очікуються дуже сильні дощі, грози, шквалисті посилення вітру 17-22 м/с, місцями сил зливи, град, зниження температури.Як повідомили “UA-Reporter.com” у Центрі громадських зв’язків обласного управління МНС України, Сьогодні очікується хмарна погода, дуже сильні дощі, грози місцями сильні зливи (найбільша імовірність си

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Полеміка щодо причин, які призвели до катастрофічних повеней 1998 та 2001 років на Закарпатті, точиться ще й сьогодні, то ледь жевріючи, то спалахуючи та переростаючи у справжні баталії на сторінках місцевих видань.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в гірських районах Закарпатської області збережуться заморозки на поверхні грунту та в повітрі (до 3 морозу).Максимальна температура вчора вдень зафіксована у місті Ужгород (14 тепла), найнижча – в районі села Плай (1 морозу). Найбільша кількість опадів за минулу добу випала в районі селища Нижні Ворота (8 мм).

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні на території Закарпатської області очікується хмарна з проясненням погода, без істотних опадів, лише в гірських районах місцями дощ. Вітер північно-східний 3-8 м/с. Температура повітря 10-15, в горах місцями 2-7 тепла.Максимальна температура вчора вдень зафіксована у місті Хуст (+21 тепла), найнижча – в районі Плаю (+2 тепла).

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в Закарпатській області передбачається мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура повітря 15-20, в горах місцями 6-11 тепла. Максимальна температура вчора вдень зафіксована у місті Берегово (+24 тепла), найнижча – в районі Плаю (+5 тепла).

  3 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті продовжують уточнювати причини появи доволі дивних опадів у вигляді жовтих дощів, які вчора пронеслися над територією Ужгородського, Перечинського, Берегівського і Рахівського районів та викликали ажіотаж серед місцевого населення.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Всі перевали Закарпатської області придатні для автомобільного руху, повідомили “UA-Reporter.com” у Центрі громадських зв’язків обласного управління МНС України. Покриття доріг на всіх перевалах мокре, опадів не спостерігається. Для забезпечення проїзду через перевали задіяно 14 одиниць техніки та 38 працівників автодорожніх служб.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Усі перевали на Закарпатті придатні для автомобільного руху, покриття доріг – мокре, на всіх перевалах, окрім Торунського, спостерігаються опади у вигляді снігу. Видимість 2-4 км, подекуди 500-1000 м. Для забезпечення проїзду через перевали задіяно 18 одиниць техніки та 23 працівника автодорожніх служб.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Всі перевали придатні для автомобільного руху, покриття доріг – сухе, опадів не спостерігається. Видимість добра. Як повідомили "UA-Reporter.com" в управлінні МНС у Закарпатській області, для забезпечення проїзду через перевали задіяно 12 одиниць техніки та 31 працівник автодорожніх служб.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Покриття доріг на Абранському, Латріському, Яблунецькому та Торунському - сухе, на Ужоцькому - місцями сніжне, опадів не спостерігається. Видимість добра.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  За повідомленням Закарпатського гідрометцентру вранці та вдень 23 та вночі 24-го лютого по Закарпатській області очікуються дуже сильні опади у вигляді дощу, мокрого снігу, налипання мокрого снігу, посилення вітру 15-20, місцями пориви до 25 м/с, на високогірї до 40 м/с.

  5 просмотров. Обсудить (0)