ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
опалення

опалення

  28 мая 2020 четверг

  Два дні поспіль у приміщенні ЗОШ №12 обласного центру Закарпаття проводив особистий прийом мешканців 32-го виборчого округу депутат Ужгородської міськради Слободянюк С.М. На зустріч люди приходили як по одному, так і цілими групами. Загалом на прийом прийшло півтора десятка чоловік.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Ужгородський міськвиконком вирішив тимчасово — з 13 червня до 1 серпня — внести зміни в режим гарячого водопостачання на тери торії обласного центру Закарпаття.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  До опалювального сезону уже готові майже всі житлові будинки. Відремонтовано 103 покрівлі із 105 запланованих, 87 відсотків систем центрального опалення, практично всі котельні комунальної теплоенергетики.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  За дев'ять місяців ц.р. на Закарпатті за електроенергію сплачено 92,5 відсотка, газ - 109, теплопостачання - 98 і водопостачання та водовідведення - 85 відсотків. Це краще, ніж торік. Однак обласну владу й далі продовжує турбувати ситуація з розрахунками водоканалів та підприємств комунальної теплоенергетики.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в Ужгороді відбулася селекторна нарада в Закарпатській облдержадміністрації, на якій розглянуто стан готовності підприємств та організацій житлово-комунального господарства гірського краю до роботи в осінньо-зимовий період. Наразі до опалювального сезону готові 3 тис. 487 будинків, що становить 95 % від запланованого.

  3 просмотров. Обсудить (0)