ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
палата

палата

  24 мая 2024 пятница
  Закарпатская торгово-промышленная палата.

  В четверг, 25 сентября, в Ужгороде пройдет Международная встреча деловых кругов Чехии и Украины по развитию сотрудничества в сфере строительства, переработки синтетических материалов-отходов, электропроекции, инсталяции, фармакологии и стоматологии.

   

  Работники Чопской таможни пресекли попытку незаконного ввоза на территорию Украины новой коллекции одежды известных в мире торговых марок.

   

  Гарною рекламою для вітчизняних виробників стала міжрегіональна багатогалузева виставка-ярмарок "Світ відпочинку-2005", яка відбулася в обласному центрі Волині м.Луцьку.Організатором виставки, в якій взяли участь підприємства і фірми з різних регіонів України, стала Волинська торгово-промислова палата - найпопулярніший ініціатор проведення в Луц

   

  Аудитори виявили, що Держкомнацміграції та його установи на місцях на неналежному рівні здійснювали управління бюджетними коштами, що виділялися у 2003-2004 роках для надання допомоги біженцям та створення пунктів розміщення незаконних мігрантів.

   

  У середу, 23 березня, в Ужгороді відбудеться X ділова зустріч "Міжнародні контактні дні", яку організовує Закарпатська торгово-промислова палата. Даний захід вже традиційно проводиться в обласному центрі Закарпаття, починаючи з 1996 року. Нинішня тематика зустрічі — "Лісозаготівля. Деревообробка. Деревообробне обладнання та технології.

   

  В м. Ужгороді відбулась зустріч ділових людей “Міжнародні Контактні Дні” за тематикою: “Сільгосптехніка та устаткування. Посівні матеріали, добрива, засоби захисту рослин. Технології та обладнання для харчової промисловості. Виготовлення продуктів харчування. Упаковка та пакувальна техніка”.

   

  Як повідомили “UA-reporter” у прес-службі Закарпатської облдержадміністрації, до голови ОДА Івана Різака часто звертаються підприємці зі скаргами на неадекватність дій контролюючих органів.